Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Krys 17:15, 07 kwi 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Ja dolaczam doczekajacych
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Mysza 17:55, 07 kwi 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
I ja
____________________
Gosia
ana_art 19:14, 07 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Pszczelarnia napisał(a)
Kolory wianka to wymarzone kolory mojego ogrodu... .
mój też róż w różnych odcieniach i fiolet
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 19:18, 07 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Atena napisał(a)
Witaj Ana. Jestem tu na forum nowa. Jakoś tak się złożyło że zaczęłam to forum podczytywać od przeglądania realizacji P. Danusi.
Ale potem trafiłam od razu do Ciebie. I o ile realizacje P. Danusi mnie zachwycały i zachwycają nadal - tak to jednak Twój ogród stał się dla mnie inspiracją do założenia własnego wątku i wzięcia się do roboty
Dom skończyliśmy w 2009 roku i po wprowadzeniu się w 2010 w listopadzie przyszedł na świat nasz synek Dokładnie tak jak Twój Jasiu o ile dobrze kojarzę.
Teren wokół domu długo adoptowaliśmy. Ogrodzenie, kostka, taras, murki oporowe. Działka jest trudna więc i ogród długo był odkładany na potem.
Początkiem tego roku natrafiłam na Any walkę z ugorem i Twój wątek tak mnie pochłoną że przeczytałam go od 1 do 1805 strony, każdą bez omijania czegokolwiek.
Masz przepiękny ogród !!! Marzę o takim chociaż w małym procencie. Wiem że wszystko robiłaś sama. Wiem jak wiele się nauczyłaś i ile pracy to Cię kosztowało. Czytając o Twoim ogrodzie pomyślałam...że ja to chyba jakaś leniwa jestem albo źle zorganizowana Bo skoro Ty Mama 4 synów, pracująca zawodowo dokonałaś takich cudów to może i mnie się uda...
Bardzo Ci dziękuję za to że dałaś mi wiarę
Pozwól że będę do Ciebie zaglądać i podpatrywać co nieco.
Bo póki co jestem zupełnie zielona ale mam nadzieję że szybko się poduczę.

hmmm i co ja mam powiedzieć? miło mi szalenie, ale i głupio
Atena czytana od tyłu daje moje imię... powiem Ci że marzenia się spełniają jeśli ktoś tylko coś robi w tym kierunku będę trzymała kciuki by realizacja się udała.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 19:20, 07 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Milka napisał(a)
Jakie wieści z ogrodu, bo dekoracje świąteczne podziwiałam już
ogrodowo? hmmm ogród dopiero się budzi, od 1,5 tygodnia kwitną te same krokusy przez pogodę, którą mamy. Liczę że zapowiadana pogoda trochę popędzi zieleninę
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 19:20, 07 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824



____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 19:25, 07 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
A dzisiaj korzystając z pobytu w domu zrobiłam ksncik. Trawa marna jeszcze ale z kancikiem o wiele lepiej jak widać krokusy cały czas kwitną...




____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
olga_ 19:26, 07 kwi 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 432
Anetko napisz czy obcinasz przekwitłe irysy? Czy traktjesz je tak jak tulipany, krokusy? Czyli pozwalasz aby zaschły i kumulowały substancje odżywcze? Moje iryski już przekwitły i troche teraz szpecą, ale nie chce im zaszkodzić. Mam nadzieje że się rozrosną.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4036-to-tylko-poczatek-drogi-do-marzen?page=2
olga_ 19:28, 07 kwi 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 432
Załapałam się na świeżą relację, ja też dzisiaj robiłam kanty.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4036-to-tylko-poczatek-drogi-do-marzen?page=2
marzena_p 19:58, 07 kwi 2015


Dołączył: 02 sie 2013
Posty: 412
Krzewy hortensji u ciebie mają już pączki. Posadziłam na jesieni i boję się czy nie zmarzły.
____________________
Marzenamarzenie o pięknym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies