Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Dorotka 20:42, 07 kwi 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
ana_art napisał(a)

białe kamienie do mnie nie przemawiają , ale jak wiadomo z gustami się nie dyskutuje powiedz a w dlaczego tylko w tym miejscu jest tak mokro? większość roślin nie lubi stojącej wody, tatarak lubi wilgoć.


Bukszpany w białym żwirku jak dla mnie są super. Nie tylko tam jest mokro, na całym przedogrodzie tak jest a tam zwłascza ponieważ jest obwódka z kostki i nie ma gdzie odpłynąc.
Wiem, wiem że konieczny jest system odwodnienia ale z pustego salomon nie naleje więc w tym roku to odpwda.
A tatarak na przedogródku to jakoś tak..hmmm....
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
Sebek 20:53, 07 kwi 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kancik wyszedł pięknie - gdy je zrobiłem to dopiero sobie uświadomiłem jak dużą zmianę wnoszą do ogrodu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ana_art 21:00, 07 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)

Z kancikiem o wiele lepiej. Ja też się zastanawiałam, czy już nie ciachnąć, ale dzień mi się skończył, a właściwie wykończyło mnie zmęczenie. Ana, czy to jest Cyprysik groszkowy Filifera Aurea Nana ? Pięknie wygląda na żwirku. martwiłam się moją trawą, ale biorąc pod uwagę fakt, ze twoja jest później piękna, chyba nie mam czym się martwić
tak to filifiera aurea nana. Moja trawa mnie denerwuje w tym roku ale właściwie to u nas jakiejś pięknej pogody nie było by dobrze ruszyła
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 21:02, 07 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Dorotka napisał(a)


Bukszpany w białym żwirku jak dla mnie są super. Nie tylko tam jest mokro, na całym przedogrodzie tak jest a tam zwłascza ponieważ jest obwódka z kostki i nie ma gdzie odpłynąc.
Wiem, wiem że konieczny jest system odwodnienia ale z pustego salomon nie naleje więc w tym roku to odpwda.
A tatarak na przedogródku to jakoś tak..hmmm....
biały grysik, szczególnie w wilgotnym towarzystwie będzie łapał taki zielony odcień...
jest tatarak i tatarak
https://www.bing.com/images/search?q=tatarak+cynamonowy&qpvt=tatarak+cynamonowy&qpvt=tatarak+cynamonowy&FORM=IGRE#a
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 21:04, 07 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek napisał(a)
Kancik wyszedł pięknie - gdy je zrobiłem to dopiero sobie uświadomiłem jak dużą zmianę wnoszą do ogrodu

prawda? gdyby jeszcze trawnik był lepszy to i widać byłoby wyraźnie kancik
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Dorotka 21:05, 07 kwi 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
nooo.... powiem Ci że ten cynamonowy to całkiem, całkiem... ale w żwirku
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
ana_art 21:26, 07 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Dorotka napisał(a)
nooo.... powiem Ci że ten cynamonowy to całkiem, całkiem... ale w żwirku
udusisz/utopisz rośliny tą agro pod w tymi kamykami
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Ewa777 21:33, 07 kwi 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Też muszę się zabrać za kanciki U Ciebie efekt widać od razu Było ładnie, a teraz jest bardzo ładnie
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
justajusta 21:42, 07 kwi 2015


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Anetko zamierzam posadzić trzy dorenbosy w rogu działki, podpowiedz mi proszę, jak je rozmieścić żeby dawały trochę cienia. Myślałam o odstępie pomiędzy nimi około 2 metry.
Znalazłam zdjęcie u Ciebie, w jakiej odległości od siebie sadziłaś swoje, czy dużo trzeba je odsunąć od tujek? Przepraszam ze u Ciebie pytam.
Ps. Większość patyków puściło liście

____________________
Justa
ana_art 21:47, 07 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
justajusta napisał(a)
Anetko zamierzam posadzić trzy dorenbosy w rogu działki, podpowiedz mi proszę, jak je rozmieścić żeby dawały trochę cienia. Myślałam o odstępie pomiędzy nimi około 2 metry.
Znalazłam zdjęcie u Ciebie, w jakiej odległości od siebie sadziłaś swoje, czy dużo trzeba je odsunąć od tujek? Przepraszam ze u Ciebie pytam.
Ps. Większość patyków puściło liście

u mnie mniej więcej mają 2 metrowe odstępy, ta przy thujach ma nawet mniej ale nijak się z thujami 'nie gryzie'
oby korzenie puściły
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies