Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 06:40, 27 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bogdzia napisał(a)
Zachwycam się i az oczom nie wierzę że masz ich tyle a jak przekwitną też będzie cudnie , jak sie to robi bo ja nie umiem?
Bożenko jak się ma taki mały skraweczek ziemi to się kombinuje gdzie by co wcisnąć. Z cebulowymi jest o tyle łatwiej, ze można je sadzić piętrowo. Niestety z drzewami już się tak nie da... a chciałabym mieć jeszcze kilka, tutaj już nic mi się nie uda zdziałać. Mam jeszcze miejsce na 1 czy od biedy 2 sztuki, ale muszę działać rozważnie w tej kwestii...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 06:41, 27 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Zielona napisał(a)
Wpadłam na dobranockę. I wpadłam po uszy. Nie znajdę odpowiednich słów. Chciałabym zobaczyć Twoją minę,kiedy siedzisz z kawką na tarasie i podziwiasz to misterne dzieło.
Ty już wiesz co mnie denerwuje...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
MiraR 06:48, 27 kwi 2015

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
ana_art napisał(a)
...nazwy szafirków musiałabym poszukać w zdjęciach, ale one są ciekawe bo i kwiat mają inny i liść jak tulipan, który wychodzi przed kwitnieniem a nie jak w innych szafirkach wcześniej

No włąśnie te zwykłe szafirki tradycyjne puszczają liście nawet już wczesnym latem i potem jak wychodzą kwiatki to są niewidoczne.Można je obciąć wcześniej zanim będą kwiatki bez szwanku dla nich?
____________________
nicol21 07:57, 27 kwi 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10328
Anetko cudne widoki, wszystko już tak pięknie wygląda.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
beata_kulesza 07:59, 27 kwi 2015


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Jak zawsze zjawiskowo piękna ta wiosna u Ciebie pozdrawiam
____________________
Beti - Ogród Beaty
ana_art 08:23, 27 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Mira napisał(a)

No włąśnie te zwykłe szafirki tradycyjne puszczają liście nawet już wczesnym latem i potem jak wychodzą kwiatki to są niewidoczne.Można je obciąć wcześniej zanim będą kwiatki bez szwanku dla nich?
tak, zobacz u mnie w kulkach bukszpanowych, zawsze przycinam te liściory
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
martaibartek 08:42, 27 kwi 2015


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Bajecznie!

Aneta jak twoje kosmosy? wschodzą? u mnie siewek od zatrzęsienia
Wysiałam też odmianę pełną białą i różową tych jestem szczególnie ciekawa.
____________________
Margo 09:25, 27 kwi 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Powiem tylko jedno - CUDOWNIE
____________________
Gosia
ana_art 09:53, 27 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
martaibartek napisał(a)
Bajecznie!

Aneta jak twoje kosmosy? wschodzą? u mnie siewek od zatrzęsienia
Wysiałam też odmianę pełną białą i różową tych jestem szczególnie ciekawa.
ha na razie nie widzę, staram się w tych miejscach gdzie rosły nie pielić by się nie rozpędzić za nadto pełnych nie widziałam w ogóle więc też jestem ciekawa. Pokaż te siewki
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
agam 11:23, 27 kwi 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Szafirki w brązowych trawach uwielbiam, skopiowałam je właśnie od Ciebie .

Anetko miałam się pytać o tojeść, widzisz jakieś oznaki życia. U mnie suche badyle sterczą, nie wiem co z nimi robić?
____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies