Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pszczelarnia 10:24, 30 paź 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
ana_art napisał(a)
mój ogród jest za mały na Maję... to byłby najkrótszy z odcinków


Aneto, wielkość nie ma znaczenia. Przecież taki odcinek buduje się z planów, obrazów, rozmów z właścicielami, jest jakaś akcja i robótka. Można paralelnie pokazać inny podobny powierzchniowo ogród.

Myślę, że widz byłby zadowolony: móc oglądać Twój ogród i Waszą pracę.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
bdan 10:44, 30 paź 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Pszczelarnia napisał(a)


Aneto, wielkość nie ma znaczenia. Przecież taki odcinek buduje się z planów, obrazów, rozmów z właścicielami, jest jakaś akcja i robótka. Można paralelnie pokazać inny podobny powierzchniowo ogród.

Myślę, że widz byłby zadowolony: móc oglądać Twój ogród i Waszą pracę.



Podpisuję się pod tym wpisem
Kuba 10:51, 30 paź 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Anetko gratuluję!!! wspaniałe zdjęcia
Twój ogród uwielbiam
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
ren133 11:02, 30 paź 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Pszczelarnia napisał(a)


Aneto, wielkość nie ma znaczenia. Przecież taki odcinek buduje się z planów, obrazów, rozmów z właścicielami, jest jakaś akcja i robótka. Można paralelnie pokazać inny podobny powierzchniowo ogród.

Myślę, że widz byłby zadowolony: móc oglądać Twój ogród i Waszą pracę.



Zgadzam się w 100%
Gratuluję nagrody Na podstawie każdego zdjęcia rozpoznałabym Twój ogród
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Olili 11:13, 30 paź 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Też bym chętnie zobaczyła Twój ogród w Mai...
Wiśnie na przedpłociu cuuuuudne.
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
lindsay80 11:22, 30 paź 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Przepięknie umbry się przebarwiły - nawet nie wiedziałam, że one mogą przybrać takie barwy
Ja mam 8, 6 nadal zielonych, dwie trochę się zażółciły, ale listki już z nich lecą, raczej się na taki efekt nie doczekam.

Gratuluję publikacji i nagrody - zasłużenie!

Ty nadal cebulowe sadzisz, czy to znaczy, że z tysięcy posadzonych w ubiegłych latach niewiele zakwitnie wiosną?
____________________
Tu ma być ogród :)
Pszczelarnia 12:00, 30 paź 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
ana_art napisał(a)
wspomniana publikacja....


Gratulacje serdeczne. Skradł Wasze serca i moje też.

Przedpłocie jesienne cudowne.

Jak się nazywa taki garnek do pieczenia, co macie na tarasie/w altanie (jak tego szukać w necie?).


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Janina 12:16, 30 paź 2015


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Gratuluje publikacji i nagrody. Twój ogród to prawdziwe cudo. Przepięknie przebarwione umbry, u mnie 2 z 6 się przebarwiły a dwie zrzuciły liście jeszcze zielone i nie mam pojęcia co im dolega.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
ana_art 12:32, 30 paź 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Janina napisał(a)
Gratuluje publikacji i nagrody. Twój ogród to prawdziwe cudo. Przepięknie przebarwione umbry, u mnie 2 z 6 się przebarwiły a dwie zrzuciły liście jeszcze zielone i nie mam pojęcia co im dolega.
pewnie nic im nie dolega, może tak przeszedł zimny front, u mnie np na perukowcu, grujeczniku sa liście zmrożone - trzymają się mocno, takież same zmrożone spadają z marikena. A umbry były długo zielone, a pewnego dnia po nocy zrobiły się od prawej strony czerowne, a od lewej żółte (patrząc od strony domu) a następnego całe się zaczerwieniły niczym zachodzące słońce.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 12:34, 30 paź 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Pszczelarnia napisał(a)


Gratulacje serdeczne. Skradł Wasze serca i moje też.

Przedpłocie jesienne cudowne.

Jak się nazywa taki garnek do pieczenia, co macie na tarasie/w altanie (jak tego szukać w necie?).




A powiem Ci Ewo że nie mam pojęcia jak on się nazywa, mój eM go zamówił u znajomego, a ten nam go przywiózł z Ukrainy, oryginalny ichniejszy. Bardzo ciężki.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies