Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

makkasia 20:05, 30 paź 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Bardzo się cieszę razem z Tobą i ogromnie gratuluję i wierzę, ze na tym nie koniec
Znowu sadziłaś tulipany ! nie dajesz za wygraną nasza królowo wiosny
ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Krys 20:27, 30 paź 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Zasluzenie gratuluje
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
agata19762 21:01, 30 paź 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Gratulacje publikacji Anetko Twój ogród jest niepowtarzalnie piękny !!!
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
malkul 10:20, 31 paź 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
jak twoja zielona ściana?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
MirellaB 12:53, 31 paź 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
ana_art napisał(a)
w sadzonkach, tyle razy na przestrzeni 2 lat to już to pisałam, że aż się dziwie, że ktos jeszcze tego nie wie


Ale na forum są ciągle nowe osoby, które nie wiedzą, nie znają się, a podziwiają Twój ogród i dopytują. Taka ilość stron jest trudna do przeczytania od dechy do dechy.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Makao_J 13:42, 31 paź 2015


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
MirellaB napisał(a)


Ale na forum są ciągle nowe osoby, które nie wiedzą, nie znają się, a podziwiają Twój ogród i dopytują. Taka ilość stron jest trudna do przeczytania od dechy do dechy.


To prawda. Ja już o nic nie pytam żeby nie urazić. Ale gratuluję publikacji bo ogród wart jest uwagi. Zresztą na ogrodowisku takich ogrodów jest mnóstwo.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
frezja 14:07, 31 paź 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Makao_J napisał(a)


To prawda. Ja już o nic nie pytam żeby nie urazić. Ale gratuluję publikacji bo ogród wart jest uwagi. Zresztą na ogrodowisku takich ogrodów jest mnóstwo.


Kochana ..mnie pytaj do znudzenia) pozdrawiam

A Ty Ana ciesz się z takiej oglądalności u Ciebie
____________________
Ewa - Ogrodowy song
lindsay80 20:52, 31 paź 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
ana_art napisał(a)
[img size=640x480
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/99/995171/original.jpg[/img]

Wracam sobie do tej fotki juz ktorys raz, cudnie wygladaja gorejace korony umbrelek w tej przydymionej scenerii - moze doczekam sie kiedys u siebie takiego widoku
____________________
Tu ma być ogród :)
ana_art 21:03, 31 paź 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
wiecie, jeśli ktoś czyta uważnie lub mniej uważnie mój wątek i wcale nie trzeba przeczytać 2tyś stron to wie doskonale, że bardzo cierpliwie po tysiąc razy odpowiadam że te horensje to Vanilla fraise, a te żurawki to georgia peach, a te trawy to, a tamte to.... i jesli ktoś zadaje takie samo pytanie trzeci raz i pada odpowiedź nie dalej niż strona wcześniej to się zastanawiam dlaczego...
Nikt mnie nie uraża pytaniami, więc pytać można... tylko czasami się zastanawiam czy ktoś te moje odpowiedzi czyta...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 21:04, 31 paź 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
lindsay80 napisał(a)

Wracam sobie do tej fotki juz ktorys raz, cudnie wygladaja gorejace korony umbrelek w tej przydymionej scenerii - moze doczekam sie kiedys u siebie takiego widoku
o już jedna jest zupełnie łysa, a reszta przeżedzona
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies