Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 21:18, 02 lis 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
nicol21 napisał(a)
Anetko - cudnie te umbry teraz się pokazują. Latem tak dyskretnie a teraz super!
one jak kobieta zmienne są to jest to co najbardziej podoba mi się w ogrodzie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
jalos 11:06, 03 lis 2015


Dołączył: 17 sie 2014
Posty: 764
Anetko, dawno do Ciebie nie zaglądałam, ale jak juz zajrzałam to musze się odezwać
Lato całe przegapiłam u Ciebie (miałam odwyk od O. ), próbuję nadrobić zaległosci jesienne i chciałam napisac, że bardzo Ci gratuluję publikacji w MPO
Fajnie, że jest tutaj na forum wiele osób dzielących się swoją pasją z innymi.
Dzięki temu wiele ogrodów zyskuje inny wygląd.
Ja jestem przekonana, że gdybym nie trafiła na Ogrodowisko nadal miałabym trawę i kilka przypadkowych roślinek. I choć droga przede mną nadal daleka to takie ogrody jak Twój wyznaczją mi kierunek, w którym powinnam podążać oraz kształtują moją "ogrodową" świadomość.
____________________
Aga Twardy orzech do zgryzienia - ogrodowe rozterki i marzenia
Margarete 16:16, 03 lis 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Piekne dekoracje przed domem a juz ta kostrzewa to jak malowana....szukaj Ana nazwy tej odmiany w pamieci albo w notatkach, takabrałabym w ciemno...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Iwk4 22:52, 03 lis 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Długo szukałam opisu, jak kopczykuje się róże pienne. Wiedziałam Ana, ze u ciebie czytałam, więc wertowałam stronki i znalazłam. A skoro znalazłam i jest to temat niemal na czasie, pozwolę sobie zacytować post z końca listopada 2013 roku:
ana_art napisał(a)
jako że u nas dzisiaj w nocy było -6,5 brrrr poukładałam róże na zimę. W tym roku nie miałam gałązek więc kupiłam słomianą matę
poobrywalam listki, które jeszcze były

potem położyłam jedną, do kompletu poległa druga, róże powiązałam razem, jedna do drugiej



Za radą robaczka położylam też austinki .

Dałam torf odkwaszony, na to korę, potem matę słomianą i na wszystko podwójna warstwę agro, wszystko przyłożyłam cegłówkami, teraz czekam wiosny


____________________
Ogródek Iwony II
Ewa777 14:48, 04 lis 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Lecę po MPO Anetko, gratulacje Uwielbiam Twój ogród
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Zielona 13:54, 05 lis 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Lepiej? Choć troszkę?
13:56, 09 lis 2015
Przepraszam,ze zapytam,nie chciałabym wyjść na ignorantkę albo żebyś pomyślała,że nie czytam uważnie tego co piszesz,ale gdzie można przeczytać "na żywo"o Twoim Ogrodzie,tzn.poproszę o nazwę tej publikacji.

Przegladam sporo czasopism,ale nie natknęłąm się chyba na atykuł o Twoim ogrodzie a chętnie kupiłabym gazetę

nie rozszyfrowałam skrótu MPO
frezja 15:12, 09 lis 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
"Mój Piękny Ogród"..prawdopodobnie to ta gazetka
____________________
Ewa - Ogrodowy song
15:23, 09 lis 2015
Dziękuję Ewo,a czy numer jest jeszcze w sprzedaży,tzn.czy to jest numer z tego miesiąca?Bo chyba coś przegapiłam w tym codziennym życiowym kieracie
"Jak w kołowrotku codziennie się kręcę"normalnie
frezja 15:26, 09 lis 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
tego nie wiem..sama chętnie zakupię
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies