Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 09:13, 24 cze 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bogda napisał(a)
Ana, różyczki cudnie się zapowiadają

Mam do Ciebie prośbę, czy moglabyś pokazać zdjątko frontowej rabatki z tym zawijaskiem bukszpanowym?bo ja chyba sobie chciałabym troszku pościągać!właśnie wpadłam na pomysł zlikwidowania tyrawnika przed domem!a niech to!

później cykne Ci fote
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 09:17, 24 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
Haniu, nie sąsiad. M znalazł je jak był u klienta jak odsuneli urzadzenie, tamten powiedział że musi je w takim razie zabrać bo jak nie to oni je zabiją no i wzioł... mi na pociechę

Oj to matka szuka i płacze.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 09:21, 24 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)


a teraz kilka frontowych fotek z dzisiejszego dżdżystego poranka


Aniu co to za drzewko bordowe?? jakieś kolny???????????????

tak klony o bordowych liściach w ubieglym roku mialy taka sobie koronę, w tym wyglądaja o niebo lepej i liście mają śliczne


Aniu przepięknie!!! Ogród nabrał blasku a Ty siedząc na ławeczce pewnie jesteś szczęśliwa
Pokazuj swoje ślicznosci bo pięknie dom z ogrodem wygląda. Pewnie samochody zwlaniają aby do ogrodu zaglądać.
Brawa dla M i dla Ciebie za serce dla kociaków.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ania_wesola 07:32, 25 cze 2012


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229
Aniu poprostu prześlicznie!
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
Lena 07:38, 25 cze 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Aniu Twoja praca w ogrodzie procentuje z nawiązką - zmiany są ogromne i całość prezentuje się fantastycznie
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
grapaka 11:35, 26 cze 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Aniu, super rabatka z dzieciaczkami
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
shrekol 08:02, 27 cze 2012


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Nonono ale róże rabaty ładnie się rozrastają ławeczka do posiedzenia super masz chociaż chwile na niej posiedzieć?? A jak tam dzwoniłaś odnośnie cisów?
____________________
ana_art 08:13, 27 cze 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Dziekuję pięknie za wszystkie miłe słówka
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 08:15, 27 cze 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marzena2007 napisał(a)



a teraz kilka frontowych fotek z dzisiejszego dżdżystego poranka


Aniu co to za drzewko bordowe?? jakieś kolny???????????????

tak klony o bordowych liściach w ubieglym roku mialy taka sobie koronę, w tym wyglądaja o niebo lepej i liście mają śliczne


Aniu przepięknie!!! Ogród nabrał blasku a Ty siedząc na ławeczce pewnie jesteś szczęśliwa
Pokazuj swoje ślicznosci bo pięknie dom z ogrodem wygląda. Pewnie samochody zwlaniają aby do ogrodu zaglądać.
Brawa dla M i dla Ciebie za serce dla kociaków.

Marzenko nikt nie zwalnia i dobrze bo to boczna droga prowadząca tylko do domów sąsiadów, żadna 'przelotówka '
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 08:19, 27 cze 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
shrekol napisał(a)
Nonono ale róże rabaty ładnie się rozrastają ławeczka do posiedzenia super masz chociaż chwile na niej posiedzieć?? A jak tam dzwoniłaś odnośnie cisów?

Dzięki Przemku rabaty rozrastają sie w żółwim tempie... Jako ze ja mocno kawowa jestem to w weekend ze trzy razy posiedze by kawkę wypić, bo gdzieś treba cztery litery posadzić by się porozkoszować kawką Chcialam kupić leżak ale M na ziemie mnie sprowadził bo powiedział że jeszcze tyle roboty że czasu legnąć nie będę miała, to po co mi leżak...
O cisy póki co nie dzwoniłam bo żaden z moich chłopakó nie wybiera się w tej chwili do Łodzi, jakos inne kierunki im wychodzą ale za kontakt dziękuję napewno się przyda
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies