Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

butterfly 21:48, 19 lip 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
A ja z lawendą się spóźniłam.... miałam wianek robić....
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
ana_art 21:50, 19 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
bociek napisał(a)
O kurcze, to niezle... Profesjonalizm nie ma co Bedziesz reklamowac? Marmoladka sliczna jest
a nie wziełam ich wcale ze sklepu. Na szczęście zamawiałam w swoimogrodniczym i kobika z ogrodniczego już reklamowała, maja przyjechać i od niej odebrać... a wiesz jak sie tłumaczyli... że to napewno georgia tylko u nich pod namiotem stała i sie nie wybarwiła
śmiałam się... chciała baba (ja) georgie to bach nakleili na donice i jest georgia nie wazne że cała reszta inna
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 21:53, 19 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
kaisog1 napisał(a)
Ana a tak zapytam u kogo te żurawki kupowalaś???
u siebie w Łomży zamówiłam NIE KUPIŁAM ! fakt głupio mi było ale kobitka z ogrodniczego powiedział, że nie ma problemu i brać nie muszę, miała je reklamować. Ale powiem szczerze jak stały wszystkie razem to robily niezłe wrażenie bo sadzonki ogromne
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
kaisog1 21:55, 19 lip 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
No fakt sadzonki jak ta lala. Ja sie tylko zastanawiam nad tymi cenami.... to jakis obłęd żeby płacić za nie 12 zeta....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
ana_art 22:04, 19 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Wczoraj ciełam kulki i stwierdzilam że mus przerobić rabatę
było tak (w trakcie cięcia)


a jest tak

przesadziłam jedną dużą kulkę i z żurawek wyciągnełam malutką (bo ją całą zasłoniły) i dałam do reszty. Niestety jeszcze nie ciachnełam bo jak byłam w trakcie sadzenia to luneło i kończyłam na 4 razy co wyszłam i machnełam to znowu padało. Nowe kamyczki myłam w deszczu ...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:07, 19 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
kaisog1 napisał(a)
No fakt sadzonki jak ta lala. Ja sie tylko zastanawiam nad tymi cenami.... to jakis obłęd żeby płacić za nie 12 zeta....
masz rację! byc może dlatego, że zrobiła się na nie 'moda' Pamiętasz w tamym roku wiosną kupowałam georgie u Szmita normalnie po 8zl, a od lata wszędzie były już po 12zł...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Matka 22:10, 19 lip 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Wlazłam ja sobie teraz na początek Twojego wątku i sobie popatrzyłąm na te fotki:

ana_art napisał(a)



od strony sąsiada i tarasu







a teraz jakie są zmiany!!!masz fotki tych samych miejsc?to dopiero metamorfoza!
____________________
U Matki
atena35 22:15, 19 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
ana_art napisał(a)
a nie wziełam ich wcale ze sklepu. Na szczęście zamawiałam w swoimogrodniczym i kobika z ogrodniczego już reklamowała, maja przyjechać i od niej odebrać... a wiesz jak sie tłumaczyli... że to napewno georgia tylko u nich pod namiotem stała i sie nie wybarwiła
śmiałam się... chciała baba (ja) georgie to bach nakleili na donice i jest georgia nie wazne że cała reszta inna

Ania to tak jak ja pierwsze żurawki kupowałam
miały być Berry Smoothie - nie wiedziałam jak wygląda, nie przyszło mi do głowy sprawdzić w necie
pomyślałam berry to berry, jedna rodzina i wzięłam BlackBerry Jam -ciemne jak liście buraków
____________________
Ogród Tosi
ana_art 22:21, 19 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Tosia właśnie mnie to wkurza, że robią z ludzi balona. Akurat georgii mam u siebie pewnie ze 150szt i dokładnie wiem jak wygląda. Kobitka z ogrodniczego zadzwoniła do mnie że przywieźli, zajeżdżam i widze z daleka marmeladę na połowie placyku a na etykiecie georgia peach....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:23, 19 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
BOgda mam zaraz coś wkleję, te zdjęcia które wkleiłaś są z kwietnia/maja 2011
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies