Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 22:17, 22 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Syla napisał(a)
oddałaś już żurawkę Marmalade ??? podsyłam fotkę ....

SYLKA dziekuję, ta fota spowodowała że pojechałam jednak do ogrodniczego i przytachałam takie dwa transporty po 60szt


a potem sadziłam, sadziłam i sadziłam


____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
atena35 23:55, 22 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
ana_art napisał(a)

nie dobijaj


Chciałam, żebyś się uśmiechnęła Pracusiu żurawkowy
Efekt piękny.

____________________
Ogród Tosi
Sebek 00:11, 23 lip 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Aneta - jeśli masz tą możliwość jak nawadnianie to nastaw je na wczesny ranek. Rośliny i ziemia o tej porze już "ostygły" od ciepła i o wiele lepiej transpirują wodę. Wieczorne podlewanie sprzyja również chorobom grzybowym....Widzę to po swoich roślinach, ale nie będę wstawać o 4 czy 5 by podlać kffiatki - Ty nie musisz
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Syla 00:27, 23 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Zazdraszczam pozytywnie nawadniania .... ja jeszcze muszę poczekać .... a jutro latanko z wężem Lubię te Marmaladki ..... a rabaty wyszły cudne .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gardenarium 07:39, 23 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308

W tym miejscu



może posadź drzewo (buk grab) stożek na nóżce, a tam gdzie tuja bliżej ogrodzenia stożek też na nóżce, ale innej wysokości. Coś jak tutaj na zdjęciu poniżej. Będzie spójnie. Tylko wtedy klon będzie za duży, więc tutaj tez by się przydało takie coś. A klona przesadzić.

Zawijaski są spójne, ale to co jest w nich jako punkty przyciągające uwagę - niespójne. Trzeba to uładzić dając to samo tylko na różnych wysokościach. Będzie po mistrzowsku.

Im mniej różnych elementów na tej rabacie tym lepiej.

Zamiast takich drzew moga być na prostych pniach wiśnie Umbraculifera, ale róznej wysokości, koniecznie proste pnie i koniecznie wtedy wszystkie wiśnie np. 3 szt w kluczowych miejscach.



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 08:30, 23 lip 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
nie zostało Tobie nic z marmoladek po sadzeniu?
____________________
U Matki
atena35 11:16, 23 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Aniu, czy Ty widzisz co ja piszę ??????????????????????????????
Czy wogóle ktoś widzi?????????????????????????
____________________
Ogród Tosi
ana_art 11:20, 23 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek napisał(a)
Aneta - jeśli masz tą możliwość jak nawadnianie to nastaw je na wczesny ranek. Rośliny i ziemia o tej porze już "ostygły" od ciepła i o wiele lepiej transpirują wodę. Wieczorne podlewanie sprzyja również chorobom grzybowym....Widzę to po swoich roślinach, ale nie będę wstawać o 4 czy 5 by podlać kffiatki - Ty nie musisz
Sebek ja mam możliwość o której chcę ustawić Witek ustawił mi podwujne podlewanie o 19 i 6 ze względu na 'przepuszczalność' ziemi. Jako że 19 okazała się zdecydowanie za wcześnie, bo np po pracy nie zdążałam skosić trawnika przestawiliśmy na 22 i 4.30.
nawadnianie to luksus niesamowity
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 11:23, 23 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Syla napisał(a)
Zazdraszczam pozytywnie nawadniania .... ja jeszcze muszę poczekać .... a jutro latanko z wężem Lubię te Marmaladki ..... a rabaty wyszły cudne .....
Sylwia wiem coś o tańcu z wężem... kibicuje zatem w staraniu się, a jak już będziesz miala odetchniesz z ulgą
Zobaczymy czy ja je polubię (marmelady)
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 11:24, 23 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
atena35 napisał(a)
Aniu, czy Ty widzisz co ja piszę ??????????????????????????????
Czy wogóle ktoś widzi?????????????????????????
powiadomień nie ma trzeba ręcznie szukać....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies