Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródeczek II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródeczek II

monika1977 16:47, 03 maj 2016

Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 18
Witam,czy ktos mógłby mi pomóc w doborze róslin na okrągłą rabatę o średnicy ponad 3 metry.Rabata jest położona w słonecznym miejscu,tylko skrawek jest lekko ocieniony.Rośnie tam mały perukowiec,chciałabym tam mieć jakięś wierzby na pniu,widziałam ostatnio sadzonkę pięknego migdałka trójklapowego na pniu,ale nie wiem czy to dobry pomysł,pozatym nie wiem jakie niskie roślinki dać na dól,żeby trochę zapłnic przestrzeń.Bardzo liczę na pomoc forumowiczów,gdyż to jest jedyna rabatka jaką będę miała więc chciałabym żeby ładnie wyglądała
____________________
Monikaogródeczek
Gardenarium 17:05, 03 maj 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Trochę za dużo tych roślin drzewiastych, skoro perukowiec, to już nic, tylko niższe rośliny. Pokaż zdjęcie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monika1977 17:35, 03 maj 2016

Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 18
Przy perukowcu się nie upieram,mogę go oddać znajomej,a gdyby te wierzby albo coś innego na pniu to co do tego i po ile sztuk,zdjęcia na razie nie mogę dodac bo nie ma mnie w domu,ale to jest po prostu ziemia a wkoło trawnik.
____________________
Monikaogródeczek
monika1977 21:38, 06 maj 2016

Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 18
Co do tej rabaty to jutro chyba będę mogła wstawić zdjęcie,a tymczasem mam inne pytania,a mianowicie czy barwinek posadzony przy różach to dobry pomysł?Drugie pytanie dotyczy żywopłotu z wiązu turkiestanu,który reklamowany jest jako cudowny szybkorosnący żywopłot,co o nim sądzicie?
____________________
Monikaogródeczek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies