Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje miejsce na ziemi ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje miejsce na ziemi ...

MATEUSZT 19:14, 13 cze 2016


Dołączył: 03 cze 2016
Posty: 3
Witam wszystkich

Postanowiłem założyć wątek i zacząć moją przygodę z ogrodem nieco od końca. Przeważnie najpierw jest dom a potem ogród. Ja chcę zacząć od części ogrodu . Z uwagi na wielkość działeczki mogę sobie pozwolić na to aby nie wpuścić tam budowlańców i zacząć sadzić, sadzić przede wszystkim drzewa - bo im szybciej będą posadzone tym szybciej urosną

Jak na razie dorobiłem się ogrodzenia przynajmniej z trzech stron



____________________
M.T.
Gardenarium 22:16, 13 cze 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zmień proszę nazwę wątku, tzn ja zmienię, tylko podaj nowy tytuł, bo mamy juz tyle watków o tej nazwie, że następny być nie może

http://www.ogrodowisko.pl/forum/search?utf8=%E2%9C%93&q=Moje+miejsce+na+ziemi&search_in=topics&commit=Szukaj
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
katel 06:50, 14 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Witaj! Spory kawałek ziemi, ciekawa jestem jaki masz na niego pomysł
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Dominika11 07:18, 14 cze 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Witaj
widzę, że zaczynasz tak jak ja - u mnie też był najpierw ogród - tzn powstawał on równocześnie z budową domu
Będę zaglądać co tam wymyslisz
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
MATEUSZT 13:07, 14 cze 2016


Dołączył: 03 cze 2016
Posty: 3
Gardenarium napisał(a)
Zmień proszę nazwę wątku, tzn ja zmienię, tylko podaj nowy tytuł, bo mamy juz tyle watków o tej nazwie, że następny być nie może

http://www.ogrodowisko.pl/forum/search?utf8=%E2%9C%93&q=Moje+miejsce+na+ziemi&search_in=topics&commit=Szukaj


To ja może poproszę: "Za górami, za lasami ... gdzieś tam, gdzieś ..."
____________________
M.T.
MATEUSZT 13:10, 14 cze 2016


Dołączył: 03 cze 2016
Posty: 3
katel napisał(a)
Witaj! Spory kawałek ziemi, ciekawa jestem jaki masz na niego pomysł


Działeczka ma niecałe 20 arów. Raz mi się wydaje duża, a za chwile mała hehehehe. Planów mam bez liku, oby tylko sił wystarczyło.
Na pewno będzie żywopłot grabowy, część rekreacyjno zadrzewiona, formalny ogródek z przodu a za domem warzywnik i mały sad .
____________________
M.T.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies