Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

AniMa 22:31, 14 sty 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
malkul napisał(a)

mam tak samo, narzute rozkładam tylko jak mamy mieć gości a nóż zachcą do sypilani wkroczyc

Jakos nie lubie gosci wpuszczac do sypialni...jak przyjeżdżają to drzwi przymykam...
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 22:35, 14 sty 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Basilikum napisał(a)
a to ja nawet wtedy,mam ladna posciel i jak jest ladnie zlozona na loku to niezle wyglada
Na zdjeciu mam różową, ale najbardziej lubie białe... Jeszcze jakby krochmalić by mi sie chcialo....Luksus
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 22:46, 14 sty 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
polinka napisał(a)


Uff, aż mi lepiej ze świadomością, że nie jestem sama w tego rodzaju nerwicy I czasami nawet mi nie do śmiechu z tym moim małym poukładanym światem...

Miłego weekendu Aniu! Czytałam, że kolejne nartowanie przed Wami i ciut zazdroszczę

Poli czasami chciałoby sie odpuścić ale mimo wszystko nerwice natręctw wygrywają. Najlepiej odpoczywam jak wiem że wszysfko zrobione
ps. Śliczny nowy awatarek. Juz wiosną pachnie

Nartowanie było: piatkowe nocne i dzisiaj rodzinne.
W tym sporcie cudowne dla mnie jest to że mogę przy okazji podziwiać ciszę sniegu, uśpienie przyrody i ten spokój... a przy okazji zmierzyc sie ze swoimi słabościami...Dzisiaj mocno ręka bolała...Jutro odpoczynek
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 22:54, 14 sty 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Madzenka napisał(a)
Melduje, ze codziennie narzuta przykrywam. Mamy dwie kołdry i wyglada ze nieład jest jeśli nie jest przykryte.
Przeraziłam się bowiem. Sypialni mam dwa kolory.... Mus dodać trzeci Podłoga się liczy?

Ja nie liczę Wszedzie mam "drewniany kolor" podlóg. Liczę sciany, meble, dodatki...
Ale u mnie to nie moda...tak mam. W mojej garderobie od dawna też krolóją dwa kolory + sezonowe kolory w dodatkach...trochę nuda...
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 22:59, 14 sty 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Mam zdjecie z cudownej nocnej ciszy...


I rodzinnego wypadu do mnmniej znanej Rzeczki. Jutro się nic a nic nie ruszam
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 22:59, 14 sty 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Słodkich snufff wszystkim
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Makao_J 11:40, 15 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ale fajny stoczek macie. I całkiem sympatycznie.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
AngelikaX 12:41, 15 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Ja też z tych lubiących mieć porządek, ale narzut nie posiadam - pięknie wyglądaja ale za dużo składania- rozkładania poza tym u nas dzieciaki często okupują sypialnie tzn tv (mimo iż syn u siebie ma) i z narzutami hmmm... widok jak po wojnie by był


ps. gości do sypialni też nie wpuszczam, z reguły jak się zjawią przymykam drzwi.
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Makao_J 13:43, 15 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
U mnie goście wlezą wszędzie bo dzieciaków swoich szukają. Tak więc narzuty używam.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
polinka 14:17, 15 sty 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
O Rzeczka Byliśmy w pierwszy dzień świat BN i ludzi na stoku jak na lekarstwo
Odpoczywasz dzisiaj?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies