Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

AniMa 20:40, 11 sty 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
A u mnie pada pada śnieg...
Znaczy narazie jest zamieć, ale i tak jest cudnie
Ciekawe czy rano stwierdze tak samo
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
anna_t 20:43, 11 sty 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
AniMa napisał(a)

Wszędzie śniegu pełno, tylko nie u nas.....buuuuu
Należę do tych INACZEJ śniegowo zakręconych - ośnieżyłabym sobie podjazd, zrobiła z dziewczynami aniołka, bałwanka....saneczki pociągała....a tak...bleeee

Ania to normalnie piątkę mozemy sobie przybić! ja też uwielbiam śniezną zimę..i narciochy my jeżdzić lecimy za tydzień
a sniegu będzie więcej, zobacz
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AniMa 21:01, 11 sty 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Już sypie;Yupi
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Basilikum 21:38, 11 sty 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a u mnie leje deszcz
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Madzenka 22:14, 11 sty 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sypie? Wali śniegiem, że z psem do domu nie mogliśmy trafić

Nie przesadzaj ciemieników do innych doniczek, bo maja bardzo wrażliwe korzenie. Na razie trzymaj je w tych lidlowych doniczkach, przesadz dopiero do gruntu.

Te z Biedry tez zwykle małe, najlpesze ciemierniki bedą pod koniec lutego na giełdzie, wielki wypasione w dobrych cenach. Dwa razy wiedze niz w L i z mnóstwem kwiatow w tej samej cenie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nawigatorka 22:57, 11 sty 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
AniMa napisał(a)
To znaczy, że dobrze kombinuje
wiadomo jedno i drugie do cienia.liscie bardzo podobne.laik nie odrozni tak jakby runianka zakwitła inaczej
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:58, 11 sty 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
W janinie ciemierniki za 20 zł były rok temu i na giełdzie też. Miałam i ten i ten
I może faktycznie ten gieldowy ciut lepszy no i spotkanie z nami bezcenne choć w tym roku gardenia późno bo w marcu
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
AniMa 08:05, 12 sty 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Basilikum napisał(a)
a u mnie leje deszcz

Izuniu u nas sypałało tak gdzieś do 22... o 3 nad ranem obudziło mnie dudnienie deszczu w szyby...
Po śniegu
I tyle z tego saneczkowania....Dobrze, ze wczoraj z młodszą łyżwy zdążyłyśmy zaliczyć
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 08:09, 12 sty 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Madzenka napisał(a)
Sypie? Wali śniegiem, że z psem do domu nie mogliśmy trafić

Nie przesadzaj ciemieników do innych doniczek, bo maja bardzo wrażliwe korzenie. Na razie trzymaj je w tych lidlowych doniczkach, przesadz dopiero do gruntu.

Te z Biedry tez zwykle małe, najlpesze ciemierniki bedą pod koniec lutego na giełdzie, wielki wypasione w dobrych cenach. Dwa razy wiedze niz w L i z mnóstwem kwiatow w tej samej cenie

Pięknie sypało...już sobie drewienka zaczęłam szykować by dzisiaj ognisko w tym puchu zrobić....Taaa...

Dobrze wiedzieć, żeby wsadzać w tych samych doniczkach. Wiedziałam o kruchych korzeniach ale nie doczytałam o doniczkach. Czyli rozumiem,że albo w same osłonki, albo w większe donice i obsypać???

I jeszcze Marzenko: planujemy wspólny wypad giełdowy??? Ja oczywiście chętna
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 08:11, 12 sty 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
nawigatorka napisał(a)
wiadomo jedno i drugie do cienia.liscie bardzo podobne.laik nie odrozni tak jakby runianka zakwitła inaczej

Do niedawna sama tak myślałam

nawigatorka napisał(a)
W janinie ciemierniki za 20 zł były rok temu i na giełdzie też. Miałam i ten i ten
I może faktycznie ten gieldowy ciut lepszy no i spotkanie z nami bezcenne choć w tym roku gardenia późno bo w marcu

Wiadomo, ze giełdowe o niebo lepsze - mam przyklad na poinsencji....
A chwile towarzyskie - BEZCENNE
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies