Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

AniMa 12:59, 15 lut 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
kasja83 napisał(a)

Znam to...Ja to teraz naprawdę każdemu patrzę na ręce.najgorzej jak się człowiek na czymś nie zna,bo przecież nie musi-i mu bubel chcą pocisnąć.

Tak, dokladnie...a jeszcze gorzej jak znajomy Ci tem bubel wciska .... Wrrrrrrr
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 13:02, 15 lut 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Madzenka napisał(a)
Kamila to nasza lokalna giełda kwiatowa


Jak to +8 skoro u mnie w pracy przez cały dzien bylow o najmniej -3?????

A ja glupiutka się cieszyłam...Ale takie slonce jak dzisiaj...to chyba u Was tez świeci??? Przez szybe upał
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 13:05, 15 lut 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
anna_t napisał(a)

ale wiecie co jest jeszcze najgorsze że to my kobitki jak zwracamy uwage to jest zawsze gorzej odbierane.. facet faceta jak opieprzy to luz ale baba to zaraz laleczke wudu by w domu robili bo zołza
dupki!

Nic dodać nic ująć... Mi ze zlosci lzy sie cisły bo argument ze brakuje 2cm do tego co zmierzone a wykonane panów montażystów nie przekonywał...dopiero eM musial zabrać glos...i sie dogadali...
Tak faceci to dupki
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 13:28, 15 lut 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Dziewczyny na stronie głównej jest artykuł Szefowej o ciemiernikach...czy wiecie co to za trawka na głównym zdjeciu????
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
malgol 13:32, 15 lut 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Mi ona wygląda na hakone All gold ,ale o tej porze roku co kwitna ciemierniki to chyba hakone jest sucha? prawda?Jakś turzyca? Ale jaka?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
lindsay80 13:54, 15 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
AniMa napisał(a)
Dziewczyny na stronie głównej jest artykuł Szefowej o ciemiernikach...czy wiecie co to za trawka na głównym zdjeciu????


Ania, a mi się wydaje, nawet jestem prawie pewna, że to carex Elata Aurea, też ją posadziłam na jesieni z ciemiernikami.
Ona jest taka ładna tylko w cieniu, mi nawet na wschodniej wystawie kilkogodzinne słońce ją strasznie masakrowało i wyglądała słabo.
____________________
Tu ma być ogród :)
AniMa 14:00, 15 lut 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Dzięki za odzew. Wlasnie nie pauje mi ten kolor trawy przy terminie kwitnięcia ciemierników...
Bardzo mi sie podoba ten zestaw ale jeżli to carex i w dodatku nie lubiacy słońca... Ciekawe czy na zachodniej , osłoniętej rabacie dalby radę???
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
lindsay80 14:13, 15 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
AniMa napisał(a)
Dzięki za odzew. Wlasnie nie pauje mi ten kolor trawy przy terminie kwitnięcia ciemierników...
Bardzo mi sie podoba ten zestaw ale jeżli to carex i w dodatku nie lubiacy słońca... Ciekawe czy na zachodniej , osłoniętej rabacie dalby radę???


jeśli, rzeczywiście słońce do niej dochodzić nie będzie i miałaby tam dużo wilgoci to możesz spróbować, w innym przypadku to ona raczej straszy niż zdobi, też się na nią kiedyś tak porządnie napaliłam
____________________
Tu ma być ogród :)
Makao_J 14:42, 15 lut 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
To ciepełko ładne miałaś wczoraj. U mnie chyba aż takiego plusa nie było ale też czułam wiosnę. Mogłam wyjść na taras w swetrze i było cuuudownieee.
Dziś u mnie pochmurno ale na plusie a u Ciebie?
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
AniMa 18:56, 15 lut 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Edytko taką mam właśnie 1 rabatę, w dodatku do przerobienia w tym roku. Sprubuję z tym carexem

Aniu piękne słonko przez praktycznie caly dzien i +8...ale jestem tutaj:

____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies