Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Działeczka Asi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka Asi :)

kamila66 07:52, 23 wrz 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Asiu ja mam wkopane obrzeża tak, że eM jak kosi jedzie po nich kółkiem, moja sąsiadka ma kostki granitowe takie jak Ty i nie zatopiła ich na maksa w ziemi, przez co nie szło dokosić trawy, poleciłam jej zrobić kanciki przed tym obrzeżem i to się sprawdziło. Na wszystko jest rozwiązanie. Wiosną i tak będziesz robić kanciki przed obrzeżem aby trawa na niego nie nachodziła tak jak teraz na zdjęciu powyżej
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Toszka 08:06, 23 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Zana napisał(a)


Jeśli można to ja bym tę linię po prawej poprowadziła nie tak do rogu, tylko mniej więcej do piątej, szóstej kostki w obrzeżu ścieżki. Wydaje mi się, że lepiej się razem z grają z tą linią po lewej stronie. Przynajmniej ja to tak na zdjęciu widzę. Fajnie takie obrzeża rabat wyglądają.
Ta kula buksowa jest fantastyczna.


tu trafna uwaga - w takich przypadkach to trzeba mieć na względzie przede wszystkim łatwość koszenia, by przy ząbkach i zakamarkach nie lawirować kosiarką.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
kamcia 08:07, 23 wrz 2016


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Fajnie ta kostka wygląda, mnie też czeka układanie kostki przy murku, bo trawy się nie da kosić.
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
Makusia 10:28, 23 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Bardzo fajowo wyszło to projektowane obrzeże. Takie wizualizacje, to ja lubię, bo wyobraźnię mam ograniczoną, a tak- wszystko jasne
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
makadamia 10:46, 23 wrz 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Zaczyna się wyłaniać struktura ogrodu
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
asiak 11:05, 23 wrz 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
kamila66 napisał(a)
Asiu ja mam wkopane obrzeża tak, że eM jak kosi jedzie po nich kółkiem, moja sąsiadka ma kostki granitowe takie jak Ty i nie zatopiła ich na maksa w ziemi, przez co nie szło dokosić trawy, poleciłam jej zrobić kanciki przed tym obrzeżem i to się sprawdziło. Na wszystko jest rozwiązanie. Wiosną i tak będziesz robić kanciki przed obrzeżem aby trawa na niego nie nachodziła tak jak teraz na zdjęciu powyżej

Ułożymy ją równiutko z ziemią, żeby łatwo się kosiło...
Dziękuję Kamilko
____________________
AsiaDziałeczka Asi
asiak 11:16, 23 wrz 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Poprawię w takim razie końcówkę tej rabaty
Dziewczyny (no, i chłopaki ) dziękuję, że mnie odwiedzacie. Jest mi miło, lubię jak do mnie wpadacie
____________________
AsiaDziałeczka Asi
asiak 11:34, 23 wrz 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Mam problem... od strony sąsiada mam przeokropny płot, co strasznie mnie drażni.
Żywopłotu tam nie mogę wsadzić, ponieważ jest mało miejsca ( czereśnie zbyt blisko)
Co można zrobić, żeby w miarę estetycznie wyglądało i nie było drogo?
Muszę czymś to zasłonić A nie chcę wyskoczyć z czymś obciachowym. To ma być takie tymczasowe, może z czasem zrobimy coś nowego, ale na razie na pewno nie.
Czekam na sugestie
____________________
AsiaDziałeczka Asi
makadamia 11:39, 23 wrz 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Zdjęcie potrzebne

A co chcesz zrobić: coś posadzić (bluszcz?) czy jakąś osłonę tymczasową zrobić?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
asiak 11:42, 23 wrz 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Myślę o osłonie... mam już posadzone tam tawułki itp. ale na te tło nie mogę patrzeć
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies