Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowe życie

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowe życie

milka666 22:26, 20 lip 2016


Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 139
Ja mam to samo nieraz całą pensje potrafiłam zostawić hehe dziś też tylko zajrzałam i co.
____________________
Milena nowe życie
Margarete 10:12, 21 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
milka666 napisał(a)
a tak to miej więcej wygląda z góry. po środku rośnie magnolia ale będę chciała ją przesadzić.

Witaj Miłko - Mileno....masz piekne imię, zawsze chciałam tak dac na imie swojej córeczce...a tu urodził sie...synuś i tez jest na M - Mateusz, ale sentyment do imienia Milena mi pozostał...

To taka dygresja, a teraz do rzeczy
Fajny ogród sie zapowiada, juz jest fajnie bo dojrzałe juz tuje tworzą świetny ekran dla innych roslin. Widze ze nie jestes ogrodowoą-świeżynką, masz piekne kępy host, zurawek, berberysy, tawułki....
Dołozysz troche traw, roslin kwitnacych, tu przesadzisz , tam dosadzisz i będzie czadowo ...

Co do magnolii to mocno sie zastanów z tym przesadzaniem bo to roslina która nie lubi jak jej sie grzebie w korzeniach a więc i przesadzanie może odchorowac.
Pozdrawiam i bede obserwowac zmagania
Zaznaczam wątek
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
asiak 10:53, 21 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ja tam się nie znam, ale czytałam, że magnolia nie lubi przesadzania.
Jak kwitnie na wiosnę, nie ryzykowałabym Bym się chyba zapłakała, jak bym zmarnowała taki duży okaz
____________________
AsiaDziałeczka Asi
OlgaKol 13:05, 21 lip 2016


Dołączył: 10 maj 2015
Posty: 580
Cześć Milena,

Bardzo ładny ogród
Iglaczki fajnie powycinane. Podoba mi się

Pozdrawiam
____________________
Olga Maniak w ogrodzie
milka666 13:49, 21 lip 2016


Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 139
Dziękuje wszystkim za miłe i ciepłe słowa.Jeśli chodzi o tę magnolię tak szkoda mi bo nie wiem co się będzie działo po przesadzeniu, jest z nią jednak problem taki że kwitnie bardzo wcześnie i niestety kiedy kwitnie to oczywiście przyjdą mrozy i kwiaty są brązowe fatalnie to wygląda.
____________________
Milena nowe życie
asiak 14:17, 21 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Kurcze szkoda, że one tak bardzo wcześnie kwitną, jak nie ma mrozu to okey, ale jak ją zmrozi, to tak jak piszesz, pewnie nieciekawie to wygląda
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Gardenarium 18:41, 21 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj, pokazuj więcej, wtedy się wypowiem i coś podpowiem. Na razie widzę miłośniczkę topiarów, a ja bardzo lubię topiary wszelkiej "maści"
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Monka 21:39, 21 lip 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Witam Mileno witamy Cię w naszym O gronie
____________________
Monika ogród i co dalej
Makusia 22:41, 21 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Milka fajnie, że odwróciłaś fotkę- już nie muszę głowy o 90 stopni odchylać

Cisną Cię Dziewczyny o tę magnolię-ja uwielbiam, ale do tej pory nie umiałam się z nią zaprzyjaźnić. Ty piękną wychowałaś i mam nadzieję, że po przesadzeniu nadal będzie cieszyć oko.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Ivvvona 23:03, 21 lip 2016


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Witaj Milena Lubię obserwować jak powstają nowe ogrody. Twój ma spory potencjał. Fajnie, że jest nas coraz więcej z tych okolic.Pozdrawiam i zaznaczam.
____________________
W ogródku Iwony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies