Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

eVka 23:27, 29 kwi 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Asiu, ekstraowe masz to palenisko, takie w moim stylu Szkoda, że emek nie chciał się na takie zgodzić bo kwadratowe podoba mi się duzo bardziej niż to moje okrągłe.

Placyk teraz wygląda luksusowo

A ja znów podziwiam trawnik i te hektary, ale bym wicinała rabaty


Spytaj eMka jakim sposobem nawozi, macie siewnik do nawozu czy ręcznie? Mi zawsze pasy i plamy wyłażą po krzywym nawożeniu.

Fajowe grabki

I popadało u Ciebie, suoer
____________________
Rojodziejowa 23:31, 29 kwi 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8988
Johanka77 napisał(a)


Taaak! Bardzo.
Na 40-kę dostałam od kolegów z pracy takie długie ROBBY do żywopłotów.
Lecę jak burza.
Tuje jednym cięciem cały rząd, to bardzo wygone.
Ale najwięcej dają mi przy trawach. Żadnych bombli od sekatora. Kłosy ścielą się równo

Natomiast w ubiegłym roku Mąż zakupił mi taki mały ręczny, którym ciacham busky.
Bardzo fajnie się formuje kule.


No takie do żywopłotu jakiejś firmy podrzędnej pożyczam od taty i obleciałam moje tuje, ale właśnie kulki to się strasznie kiepsko nimi cięło. Gimnastyki takie, że szok z tym musiałam robić, zwłaszcza że niektóre kulki na skarpie tak nie całkiem na wysokość ręki, tylko wyżej.

A ten mały ręczny to daj model jaki masz. Poczytam. A wolę się zaczepić o coś, żeby nie szukać po omacku.


____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
beata1974 23:35, 29 kwi 2020


Dołączył: 05 lut 2017
Posty: 110
super palenisko !!! i te graby !!! piękne
____________________
sokółkowy domek sokółkowy domek
Johanka77 23:36, 29 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
amatorodniczka napisał(a)


Nie muszą być duże wystarczy takie 2- 3 metry


To duże
Ale ok, rozumiem
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 23:38, 29 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Aggaa napisał(a)
Hej Asiu. Ale poszalałaś, pięknie już jest, a co dopiero będzie jak skończycie
Koronatime Wam sprzyja Asieńko, chcę kupić graby, tak ok 2m, wszystkie, które widziałam mają zabojczą cenę. Znasz może jakieś przyjemne źródełko? Widzę, że Ty zakupiłaś bardzo okazyjne egzemplarze, ale mi potrzebne nieco większe.


No takie duże to już od 200zł chodzą. Ja też tanio nie płaciłam.

Te maluchy po prostu poszukałam na Allegro.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 23:40, 29 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)
Asiu, ekstraowe masz to palenisko, takie w moim stylu Szkoda, że emek nie chciał się na takie zgodzić bo kwadratowe podoba mi się duzo bardziej niż to moje okrągłe.

Placyk teraz wygląda luksusowo

A ja znów podziwiam trawnik i te hektary, ale bym wicinała rabaty


Spytaj eMka jakim sposobem nawozi, macie siewnik do nawozu czy ręcznie? Mi zawsze pasy i plamy wyłażą po krzywym nawożeniu.

Fajowe grabki

I popadało u Ciebie, suoer


Cześć Kochana!
Mąż nawozi siewnikiem, bo kiedyś też wychodziły pasy

Placyk dziękuje

Hektarów nie mamy, ale ja uwielbiam ten nieskazitelny trawnik! Rabat mam aż nadto, więc nic mu nie grozi już.
W tym roku i tak ostre cięcie miał
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Sanka 23:42, 29 kwi 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
Ja też nie mogę wyjść z zachwytu nad paleniskiem... Cudenko. Asiu Twój ogród wygląda jak marzenie!
____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
Johanka77 23:43, 29 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Rojodziejowa napisał(a)


No takie do żywopłotu jakiejś firmy podrzędnej pożyczam od taty i obleciałam moje tuje, ale właśnie kulki to się strasznie kiepsko nimi cięło. Gimnastyki takie, że szok z tym musiałam robić, zwłaszcza że niektóre kulki na skarpie tak nie całkiem na wysokość ręki, tylko wyżej.

A ten mały ręczny to daj model jaki masz. Poczytam. A wolę się zaczepić o coś, żeby nie szukać po omacku.




O taki mam!
Sterwins
Jedyne co mnie w nim wkurza, że trzeba cały czas włącznik trzymać paluchem. Trochę to upierdliwe, ale bezpieczne.


____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 23:43, 29 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
beata1974 napisał(a)
super palenisko !!! i te graby !!! piękne


Dzięki, dzięki!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 23:44, 29 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Sanka napisał(a)
Ja też nie mogę wyjść z zachwytu nad paleniskiem... Cudenko. Asiu Twój ogród wygląda jak marzenie!


Merci
Miło mi.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies