Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Bogdzia 12:46, 14 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margerytka40 napisał(a)


No domyślam się ilości tych pierogów i polecam się z pomocą . Jakby coś to tylko gwizdnij


Na taką propozycję czekałamWykorzystam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ElzbietaFranka 13:41, 14 gru 2016


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14000
Przygadal kociol garnkowi. A ty ile masz metrow tez widac, ze duzy.
Co masz zamiar posadzic na miejscu tych jalowcow. Moze gdzies pisalas, ale wybacz nie zauwazylam. Mozna zrobic ladny kacik.
Podaje pomysl wywrotka zjemi pagorek i nasadzenia maly krzaczki przebarwiajace sie pieknie jesienia irgi sa piekne.
Jak masz pieniazki duze kamienie w szczelinach nasadzenia ale to takie glazy. Nie robic niczego na silę. Widzialam cos takiego i chyba sie pokusze w jakims miejscu w ogrodzie.

To tez jalowiec piekny w porze owocowania z obwodka lawendy. W prawym dolnym rogu lilak "polobi" w tym roku kwetl 2 razy zapach nie z tej ziemi.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Margerytka40 14:04, 14 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
ElzbietaFranka napisał(a)
Przygadal kociol garnkowi. A ty ile masz metrow tez widac, ze duzy.
Co masz zamiar posadzic na miejscu tych jalowcow. Moze gdzies pisalas, ale wybacz nie zauwazylam. Mozna zrobic ladny kacik.
Podaje pomysl wywrotka zjemi pagorek i nasadzenia maly krzaczki przebarwiajace sie pieknie jesienia irgi sa piekne.
Jak masz pieniazki duze kamienie w szczelinach nasadzenia ale to takie glazy. Nie robic niczego na silę. Widzialam cos takiego i chyba sie pokusze w jakims miejscu w ogrodzie.

To tez jalowiec piekny w porze owocowania z obwodka lawendy. W prawym dolnym rogu lilak "polobi" w tym roku kwetl 2 razy zapach nie z tej ziemi.




Elu , szczerze to nie mam jeszcze pomysłu . Przy siatce z pewnością żywopłot żeby trochę się przesłonić a co dalej nie wiem . Tam coś takiego super by się przydało bo to przy wejściu . Jak zaplanuję kształt tych rabat coś dalej będę myśleć . Tam jest dużo miejsca i chodzą mi po głowie też drzewa wplecione w ten żywopłot.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:16, 14 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Kawa napisał(a)
a mnie się te podobają grudniki
szkoda że tak długo pracujesz w wigilię
ja mam sobotę wigilijną wolną na szczęście


Taka praca ale lubię ją i nie narzekam . Wrócę w wigilię na gotowe
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:18, 14 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Bogdzia napisał(a)


Na taką propozycję czekałamWykorzystam.


Mówisz i masz
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
yolka 16:31, 14 gru 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12602
Śliczny grudnik, w grudniu grudniku muszą być, fajny pomysł z tą zieloną wyściółką w doniczce to chyba sizal
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 17:29, 14 gru 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12602
Bombki w okienku styropianowe i końcówka kosodrzewiny i pociętymi czerwonymi pędami derenia, ale chyba lepiej wyglądałyby białe gałązki
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
AgataP 19:04, 14 gru 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Planowanie w pełni widzę, ale zima to najlepszy czas na to. Wiosną wpadamy w wir i chcemy działać Ja u siebie też snuję i kombinuję
Pierogi cudowne, ja nie robię to moja mama w tym przoduje
____________________
Z Pszenicznej...
Margerytka40 20:24, 14 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
AgataP napisał(a)
Planowanie w pełni widzę, ale zima to najlepszy czas na to. Wiosną wpadamy w wir i chcemy działać Ja u siebie też snuję i kombinuję
Pierogi cudowne, ja nie robię to moja mama w tym przoduje


Mnie też kiedyś mama robiła pierogi ale teraz już od kilku lat sama robię . Nadszedł czas , że trzeba mamę oszczędzać .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
ElzbietaFranka 23:32, 14 gru 2016


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14000
Mam 4 krzaki tego lilaka i wszystkie pachna. Sa tez podobne do niego tez myslałam, ze to polobin.
Ktoregos lata czerwce sie do niego przyczepily i po lilaku. Te pachna na odleglosc jak maciejka, kwitnie dosyc dlugo skapany w sloneczku.
Mimo, ze od jakiegos czasu mysle rozsadnie gdzie co posadzic to zdarza sie, ze przesadzam, bo nieraz nie z wlasnej winy ale potrzeb danej rosliny.

Widze, ze masz tez pieciorniki czy obcinasz je kazda wiosne. Ja tez mam zolte, rozowe i czerwone, ale zolte sie najlepiej prezentują. Obcinam kazda wiosne ok 25 cm od ziemi i w tym roku pieknie kwitly.



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies