Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pierwsze podejście do planowania, drugie do realizacji:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Pierwsze podejście do planowania, drugie do realizacji:)

ren133 14:07, 28 paź 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
maciej napisał(a)

To są niesamotne propozycje, płaskie drzewka bardzo ładnie wyglądają, ale nie umiałbym tego zrobić. Nie wiem czy ktoś w okolicy potrafiłby.
Te drzewa też super, ciekawe co to?


Jest takie jedno w zbliżeniu i widać wyraźnie, ze to grab ... grab wielopniowy Ja u siebie takie wyprowadzam
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
maciej 14:20, 28 paź 2016

Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 41
ren 133 masz piękne donice w ogrodzie. Takie sie kupuje czy ktos to robi na zamówienie?
I ta ścianka wodna rewelacyjna
ren133 14:50, 28 paź 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
maciej napisał(a)
ren 133 masz piękne donice w ogrodzie. Takie sie kupuje czy ktos to robi na zamówienie?
I ta ścianka wodna rewelacyjna


Mój eM robi To jest wykonane z płyty warstwowej na bazie lekkiej konstrukcji (chociaż w donicach to są tylko rozpórki z płyty a konstrukcja tylko we wgłębniku) potem obłożone cienkim styropianem i zaciągnięte siatką i klejem no i wiadomo pomalowane specjalną farbą
Ścianka jest murowana, wylewka zrobiona z nierdzewki we własnym zakresie, brakuje jeszcze pompy ale to już zostawiłam sobie na wiosnę

Widzę, że kiełkują różne pomysły w głowie: O to chodziło Poinspiruj się na pitereście jeszcze
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies