Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

SlonecznyOgrod 21:24, 25 mar 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Alija napisał(a)
Darcia, piękne wiosenne zdjęcia, ogród, jak w pudełeczku (a ja w domu z antybiotykiem ), zazdroszczę. .
Ozdoby wspaniałe, król czeka, ale jak przyjdzie pora, to "klękajcie narody".
Magnolia super.

Alunia, no właśnie czytałam, że w domku i nie czujesz się na siłach żeby wyjść. Zdrowiej kochana Wiem, że to niesprawiedliwe, tak być uwięzionym, kiedy wreszcie wiosna się zrobiła...
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 11:15, 26 mar 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Czekam na deszcz, trochę się teraz pochmurzyło.
Ja już podlewanie załączałam na rabatach, ale trawnik po wertykulacji czeka na deszczyk, bo szkoda mi tyle wody lać
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
mirkaka 16:43, 26 mar 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
SlonecznyOgrod napisał(a)
Czekam na deszcz, trochę się teraz pochmurzyło.
Ja już podlewanie załączałam na rabatach, ale trawnik po wertykulacji czeka na deszczyk, bo szkoda mi tyle wody lać


U mnie też już po wertykulacji, z podlewaniem też czekam, wydrapaną trawą wyścieliłam rabaty.
Krokusy w te delikatne paseczki są jak dla mnie naj naj
Magnolia ma już jakieś pąki ? Ja kupiłam bez pąków Galaxy, i po roku jak zakwitła okazało się że to nie ona, i teraz jest NN Szkoda, bo bardzo się cieszyłam że będę miała Galaxy
Rodek pięknie zagęszczony, od początku jest z Wami czyli ile lat tam rośnie?
Z pokroju chyba nie jest Roseum Elegans, bo go mam i jest luźniejszy w pokroju, Twój bardzo zwarty, piękny Albo mój jest pomylony
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
sarenka 18:20, 26 mar 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Też czekam na deszcz, ale chyba dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Jutro podleje zimozielone chociaż.
____________________
Magda W samym sloncu
SlonecznyOgrod 21:27, 26 mar 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
mirkaka napisał(a)


U mnie też już po wertykulacji, z podlewaniem też czekam, wydrapaną trawą wyścieliłam rabaty.
Krokusy w te delikatne paseczki są jak dla mnie naj naj
Magnolia ma już jakieś pąki ? Ja kupiłam bez pąków Galaxy, i po roku jak zakwitła okazało się że to nie ona, i teraz jest NN Szkoda, bo bardzo się cieszyłam że będę miała Galaxy
Rodek pięknie zagęszczony, od początku jest z Wami czyli ile lat tam rośnie?
Z pokroju chyba nie jest Roseum Elegans, bo go mam i jest luźniejszy w pokroju, Twój bardzo zwarty, piękny Albo mój jest pomylony

Magnolia ma pąki, parę kwiatków będzie nawet mnie nie strasz... szkoda, że miałaś pomyłkę.
Rodek no gdzieś z 14 lat ma. Tak jak w opisach- początkowo kształtny a potem gubi ten ładny pokrój i faktycznie mój też z jednej strony zrobił się taki nie równy. To też zależy ile światła do niego dociera, twój ma słońce?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:29, 26 mar 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
sarenka napisał(a)
Też czekam na deszcz, ale chyba dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Jutro podleje zimozielone chociaż.

Niestety nic dziś nie padało, choć było pochmurnie i chłodno.
Prognozują po połowie tygodnia -to czekamy. Podlej koniecznie bo jeszcze uschną
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
basia3012 22:09, 26 mar 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9553
Daria, wspaniały ten rh. Przeczytałam ile ma lat ale nie znalazłam nazwy odmiany. Będzie spektakl za miesiąc, dwa.
Trawnik już jest piękny, zadbany. A jak popada to będzie zielono.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
SlonecznyOgrod 10:13, 27 mar 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
basia3012 napisał(a)
Daria, wspaniały ten rh. Przeczytałam ile ma lat ale nie znalazłam nazwy odmiany. Będzie spektakl za miesiąc, dwa.
Trawnik już jest piękny, zadbany. A jak popada to będzie zielono.
Pozdrawiam.

Rh Roseum Elegans
Oj czekam na ten deszcz jak na zbawienie, trawnik też czeka, w środę ma padać
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Alija 10:19, 27 mar 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
SlonecznyOgrod napisał(a)

Alunia, no właśnie czytałam, że w domku i nie czujesz się na siłach żeby wyjść. Zdrowiej kochana Wiem, że to niesprawiedliwe, tak być uwięzionym, kiedy wreszcie wiosna się zrobiła...


Darcia, dziękuję za wsparcie i miłe słowa, antybiotyk działa i już trochę lepiej, ogród musi trochę poczekać, ale mam nadzieję, że już niedługo.
Pozdrawiam serdecznie, miłej niedzieli.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
SlonecznyOgrod 10:39, 27 mar 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Alija napisał(a)


Darcia, dziękuję za wsparcie i miłe słowa, antybiotyk działa i już trochę lepiej, ogród musi trochę poczekać, ale mam nadzieję, że już niedługo.
Pozdrawiam serdecznie, miłej niedzieli.

Ogród nie ucieknie
Zdrówko ważniejsze
Dziękuję i również miłej niedzieli
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies