Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

Aurelllia 14:19, 15 maj 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
A to mamusia wspomnianej Kaliny - okazała bardzo


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 14:23, 15 maj 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Bylinówka z zeszłego roku zagęszczona, z tyłu widać brabanty nowo posadzone tzn dwa tygodnie temu



Przed nimi siedzą derenie sibirica variegata, ale zaczynają mnie denerwować, bo nie rosną nic w górę, tylko rozkraczają się na boki....


Ten kasztanowiec po prawej zostanie przesadzony, bo ma się tu nijak do tej rabaty, ale siedzi tu bidak od samego początku tzn już 8 lat od takiej małej sadzoneczki, jeszcze tej rabaty nie było, a on dzielnie walczył na tych piachu co tam jest
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 14:25, 15 maj 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Na rabacie tej siedzi też zakupiony w tym roku lilak szczepiony na pniu na razie słabiutki, ale daje mu dobre papu i posadziłam do dobrej ziemi, więc mam nadzieję, że się wzmocni:

____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 14:26, 15 maj 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
A co tam słychac na nowej - bez zmian !!! Dobrze, że pada, bo i tak braku czasu na pogrzebanie w ziemi


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 14:28, 15 maj 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
W cienistych zakątkach kupione w tym roku rodki już dają czadu, szkoda tylko, że zaczęły kwitnąć jak akurat przyszły deszczowe dni, ale i tak cmokam nad nimi Reszta na razie czeka na słoneczko


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 14:31, 15 maj 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Jak to bywa z roślinami z B........ miał być rododendron o nazwie 'Omega', a wyszedł drugi Roseum elegans, ale nie jestem zła z tego powodu, też przecież ładny

obok niego rośnie malusia azalia 'Melina' - raczej ją przesadzę do tych dwóch co na nowej rabacie rosną, bo tu się bidula marnuje w tym cieniu

a Catawbiense Grandiflorum czeka
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 14:32, 15 maj 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Przy wejściowej ścieżce kwitną też już czochy :

____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
ElzbietaFranka 22:39, 15 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14095
Aurelllia napisał(a)
Trochę deszczowych fotek z kolorami roślin z dziś
Powojnik Montana niezawodny - Już żałuję, że go bardziej nie wyeksponowałam, tylko siedzi na tej śliwce schowany




Popatrz kwitnie znowuw zeszlym roku o ile pamietam tez kwitl.
Ty wiesz, ze tez mam montane od zeszlego roku posadzony w donicy. Czekam na obornik w sobote przywioza i posadze w kacie niech sie pnie po lawsonie i i jakisz chyba groszkowy jalowiec tam rosnie.

Aurelia piekny rododendron ten wrzosowy jasny jak on sie nazywa.
Umnie tylko jeden rodek kwitl krolowa jadwiga i obmarzl, reszta jeszcze w pakach ale juz nabrzmiewaja.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:40, 15 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14095
Aurelllia napisał(a)
W cienistych zakątkach kupione w tym roku rodki już dają czadu, szkoda tylko, że zaczęły kwitnąć jak akurat przyszły deszczowe dni, ale i tak cmokam nad nimi Reszta na razie czeka na słoneczko






O ten chodzi..

Juz przeczytalam Hoppy

Masz piekne kaliny.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anabuko1 10:37, 16 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23689
Aurelllia napisał(a)
Bylinówka z zeszłego roku zagęszczona, z tyłu widać brabanty nowo posadzone tzn dwa tygodnie temu



Przed nimi siedzą derenie sibirica variegata, ale zaczynają mnie denerwować, bo nie rosną nic w górę, tylko rozkraczają się na boki....


Ten kasztanowiec po prawej zostanie przesadzony, bo ma się tu nijak do tej rabaty, ale siedzi tu bidak od samego początku tzn już 8 lat od takiej małej sadzoneczki, jeszcze tej rabaty nie było, a on dzielnie walczył na tych piachu co tam jest

Ladnie to już wgląda
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies