Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały raj na ziemi :)

Madzenka 22:35, 05 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
anula_wn napisał(a)
Noemi, wykulkowałam , ba przesunęłam nawet moje przepiękne wrocławskie bukszpany ! Marzenka, co na nie patrzę, myślę o Tobie

troszkę są jeszcze koślawe i do poprawienia, ale rabatka robi wrażenie !
jeszcze tylko ten nieszczęsny cokół domu...... i beton dookoła domu......ale to za jakiś czas......
uczę się (co nie jest łatwe!) cierpliwości



miodzio!!!! ulki piękne. Jeszcze jedno cięcie i będą idelane jeszcze się zagęszczą i wypuszcza wszędzie listki. A na dodatek jakieś dziwnie mocne te plantacjowe bukszpany !

O jak miło że o mnie myślisz A propos prezentow i myślenia o darczyńcy:
Od cioci w prezencie ślubnym dostałam czerwone garnki w biale kropki..... z przykazaniem abym zawsze o niej myślała jak będę sie na nie patrzyć
Garnki po roku wyrzuciłam ale ich widok i twarz cioci mam do tej pory przed oczami !!!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:36, 05 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
anula_wn napisał(a)
Prawda Izuniu? będzie mniam mniam ! juz się cieszę i te trawy ! rozkochałam się w nich i teraz się już nie odkocham

Już jest mniam mniam, ciurkadełko piękne, trawka rewelacja a kuleczki jak Danusiowe
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:38, 05 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Lena napisał(a)
Oj Anulka,pocieszę Cię że moje cokoły wyglądają tak samo...dlatego ich nie pokazuję
Też miewam dołeczki z tego powodu..ale widocznie wszystko musi "dojrzeć"


Ja w ogóle nie mam cokołow, za to obrzeże drenażowe zamiast żwirkiem resztką kostki granitowej wypełnione, brrrrr
I tak foty robię aby tego elementu unikać
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
anula_wn 22:55, 05 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
trawka od KasiWB już posadzaona ! rozjaśnia rabatkę dziękuję Kasiu jeszcze raz !


przy garażu, wyłazi trawka co ją w zeszłym roku wycięłam, bo brzydko się zmienia....i dość szybko.....


przy sośnie


____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 22:57, 05 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Marzenko, dziękuję, że zaglądasz ! obiektywem pokazujemy co chcemy i jak chcemy, ale oko widzi inaczej ..... rabata pod oknem b. mi się podoba, lecę wg projektu bo nie chciałam jej zepsuć..... jeszcze troszkę muszę dopieścić rabaty i będzie oki. Póki co denerwują mnie niedokończone ekobordy, brak kory, brak cokołu.... no tak już mam....
____________________
anula mój mały raj na ziemi
jotka 23:00, 05 cze 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Ty nie denerwuj sie tym czego nie masz, tylko ciesz sie tym co już masz A masz dużo i ślicznie
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
anula_wn 23:01, 05 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Jolu, wiem ! uczę się tego w życiu i w ogrodzie ale łatwo się zapomnieć .....
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Lena 23:04, 05 cze 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Wow,wciąż mnie zaskakujesz
Widzę Hostę stiletto prawda? Świetna jest ta brązowa trawka !
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
anula_wn 23:08, 05 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Lenko, kupiłam ją jakiś tydzień temu...bez nazwy...a w tym słaba jestem ale śliczna, prawda ?
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 23:10, 05 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
i na koniec widok od bramy na obie strony

lubię te stronę, bo zaczyna kipieć ilością fajnie sę robi ! a jak urosną iglaki....ach
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies