Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały raj na ziemi :)

anula_wn 21:27, 06 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Sebek, dziękuję i zapraszam

Zbyszku, wiem, wiem, nagrzeszyłam! ale się już wyspowiadałam ...
tak, przed różami to lawenda pomału zaczyna kwitnąć to bardzo słoneczna rabata, więc zapragnęłam kwiatów i zapachu

Beatko, nie ukrywam, że tuje są po poprzedniej właścicielce i ta kameralność bardzo nam się spodobała (przy tych powierzchniach ziemi to ważne)

Ana, pąki już są ! i róż i lawendy !! odrobina słońca i ekslozja zapachu
a taras się zozszalał ! niesamowite jak to szybko rośnie.... a hosty uwielbiam ! mam z nimi kilka miejsc

Moniko, niewidziałąm w Melonie limeligt.... ale może dlatego, że ich nie szukałam (?). Ja dokupiłam na spotkaniu u Szmita - były po 16 zł, wg mnie cena b.dobra!

Gabi, ta tarwka jest przepiękna!!! ale po jakimś czasie jej końcówki zaczynają brązowieć.... wygląda mało efektownie..... nie iwem czy to ta sama co Danusi, ja kupiłąm 2 lata (chyba) temu i oczywiście (...) nie znam nazwy.....

Noemi, taka miała być reprezentacyjna! bo widać ją z ulicy (przez furtkę ciekawe oczka będą podziwiać ) jeszcze tylko wsadzić bukszpan na kostkę i dokupić cisy..... posypać korą i czekać aż wszystko podrośnie

Kasiu, wyrzucić z ogrodu ??? przenigdy ! jest cudna dziękuję ! marzyłam o Hakonechloa !





____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 21:37, 06 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
a teraz się pochwalę nowymi zakupami na okienka przy wejściu do domku !
przepiękne czarne petunie

____________________
anula mój mały raj na ziemi
myszorek 21:39, 06 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Anula no slycznie masz na tej rabatce
A może zamiast cokołu na ścianie lustro po całej długości daj, ale by było! Miałabyś 2 razy większy ogródek!
____________________
ogród zmyślony
anula_wn 21:45, 06 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
no patrz Madzia! pomyślałam o lustrze na schodach (ściance) ale nie o cokole! no Ty to masz głowę
ale dwa razy większy ogród, to dwa razy więcej pracy....! a ja już nie daję rady
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 21:45, 06 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
zakwitł jaśmin ! pachnie oj jak paaaachnie .....
____________________
anula mój mały raj na ziemi
myszorek 21:50, 06 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
anula_wn napisał(a)
no patrz Madzia! pomyślałam o lustrze na schodach (ściance) ale nie o cokole! no Ty to masz głowę
ale dwa razy większy ogród, to dwa razy więcej pracy....! a ja już nie daję rady

to co ja mam powiedzieć
posadziliśmy dzisiaj olbrzymiego świerka-ledwo wtargaliśmy go do dołu we dwoje, a siły to trochę mamy.
Wczoraj po pracy dymałam do Pęcic po gracillimusy, ale nie było, może do złego sklepu trafiłam?Byłam załamana
____________________
ogród zmyślony
GabiK 21:50, 06 cze 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Aniu, a może ona brązowieje, bo ma za dużo słońca?
Gdzie te czarne petunie kupiłaś?
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
anula_wn 22:01, 06 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
a to berberys, którego wiosną przycięłam do zera (ku przerażeniu Bogdzi) a on po prostu rośnie jak gdyby nigdy nic....


tak wyglądał jeszcze w marcu, zanim go dopadłam z sekatorkiem


a tak po "fryzjerze"
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 22:05, 06 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Gabi - w Leroy Merlin na Alejach 6-pak za ok. 12 zł
może i od słońca brązowieje, ale ktoś (nie pamiętam kto) na spotkaniu ostatnim mówił, że one tak mają....

Madzia, wiem wiem.... Ty masz co ogarniać i teraz to ja już nie zazdroszczę.....a może już nie było tych gracillimusów? ja swoje w Kaniach kupowałam. A Morninglight i VAriegatus w Pęcicach, na rozjeździe (Pęcice, Pruszków, Komorów)
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 22:16, 06 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
i na koniec
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies