Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały raj na ziemi :)

an_tre 13:37, 14 cze 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Anula ile to dziś u ciebie się dzieje mam wolne od pracy to mogę również na bieżąco śledzić fotorelację i co chwilę wołam M chodź zobacz! a jest co oglądać U nas pada. dobrze, że masz pogodę
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
anula_wn 13:38, 14 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Bogda, my wiele rzeczy robimy sami w domu i w ogrodzie, ale tego bym się nie podjęła ! wiesz, co fachowiec, to fachowiec , a Witkowi ufam jak mało komu ! jeśli chodzi o nawodnienie

co do pazurków, to ja nie lubię długich, zawsze mam krótkie, tak mi wygodniej - no i mogę działać w ogrodzie ! a kształt ich lubię, dzięki
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 13:38, 14 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Aniu (An_tre) witaj ! tak dawno CIę nie widziałam u mnie ....
oj dzieje się dzieje, to fakt ! a ja się cieszę jak dziecko, dobrze, że nie piszczę z radości

a lało wczoraj, baaaardzo , na razie wystarczy ....
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 13:38, 14 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
wszędzie rureczki , a obraz wręcz kosmiczny !
jak mi się to podoba

____________________
anula mój mały raj na ziemi
Gardenarium 13:40, 14 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bogda napisał(a)
Anula:

Fryz świetny, widzę, że zapusczasz włosy...po pas
Paznokiety rewelka-moje takie ... wycięte są
Aha, i kaloszki cudne

A teraz mam pytanka:
1. Czy robiąc nawadnianie robicie jakiś plan?czy juz 'na oko'?
2. A te główne rury to po jednej w każdym rowie?czy stosujecie jakieś złączki i tniecie tam gdzie się kończą?
3. A co w sytuacji jak jest ścieżka i trzeba się przedostać na drugą stronę?przewierca się pod spodem jakoś?
4. Czyli rowy to tak jak kwadraty?w takich odległościach?tak?


1.Do tego układu trawnika i rabat, jest zrobiony projekt systemu, bez tego tylko partacze robią nawadnianie, ale my nie. Plan pozwoli uniknąć błędów i wszystko wyliczyć, żeby działało bez zarzutu.
2. Nie po jednej, tam gdzie trzeba jast nawet kilka.
3.Przewiercamy przepust, lub wcześniej powinien być położony przed kostką. Jak nie ma, zdejmujemy kostkę, kładziemy rury i dokładamy kostkę jak była.
4.Odległości zależą od rozmieszczenia zraszaczy, a rozmieszczenie zraszaczy zależy od ich zasięgu, zasięg zaś zależy od wymiarów trawnika.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 13:40, 14 cze 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Boszszsz...zazdraszczam tak samo jak kompleciku a'la jajo i żurawek caramelek


cudnie będzie-a tam będzie, już jest!!!!
____________________
U Matki
Matka 13:42, 14 cze 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Gardenarium napisał(a)

Anula:

Fryz świetny, widzę, że zapusczasz włosy...po pas
Paznokiety rewelka-moje takie ... wycięte są
Aha, i kaloszki cudne

A teraz mam pytanka:
1. Czy robiąc nawadnianie robicie jakiś plan?czy juz 'na oko'?
2. A te główne rury to po jednej w każdym rowie?czy stosujecie jakieś złączki i tniecie tam gdzie się kończą?
3. A co w sytuacji jak jest ścieżka i trzeba się przedostać na drugą stronę?przewierca się pod spodem jakoś?
4. Czyli rowy to tak jak kwadraty?w takich odległościach?tak?


1.Do tego układu trawnika i rabat, jest zrobiony projekt systemu, bez tego tylko partacze robią nawadnianie, ale my nie. Plan pozwoli uniknąć błędów i wszystko wyliczyć, żeby działało bez zarzutu.
2. Nie po jednej, tam gdzie trzeba jast nawet kilka.
3.Przewiercamy przepust, lub wcześniej powinien być położony przed kostką. Jak nie ma, zdejmujemy kostkę, kładziemy rury i dokładamy kostkę jak była.
4.Odległości zależą od rozmieszczenia zraszaczy, a rozmieszczenie zraszaczy zależy od ich zasięgu, zasięg zaś zależy od wymiarów trawnika.


czyli nie tak łatwo, hehe

Swietna robota!

Co fachowiec to fachowiec!!!
macie rację
____________________
U Matki
Gardenarium 13:42, 14 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
anula_wn napisał(a)
wszędzie rureczki , a obraz wręcz kosmiczny !
jak mi się to podoba



Bogda tutaj widać, gdzie jest skręcane, nic nie robimy na "wcisk" bo potem awaria za awarią, A tak trzyma na lata i wieki całe
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anula_wn 13:44, 14 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
zbliżenie dla Bogdy
jak pisałam, nie ma dla nich przeszkód ! działają jak burza i profesjonalnie
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anna_studio 13:44, 14 cze 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Hej....Anula Twoj ogród nawet przekopany wygląda pięknie...ale jak przekopany...!!!
Mnie to też czeka....tylko skąd taką ekipę wyczasnę ???
Pozdrawiam i zazdraszczam....
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies