Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój pierwszy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój pierwszy ogród

AgataAnna 23:50, 24 lut 2017


Dołączył: 27 lis 2011
Posty: 78
Witam wszystkich. Po kilku latach zajrzałam znów na Ogrodowisko.

Widzę, że zagląda tu coraz więcej osób. Ogrody starych bywalców pięknie rosną. Dzięki Ogrodowisku pokochałam ogrody i pracę w ogrodzie. zachwycił mnie "ogród nie tylko bukszpanowy" i stał się inspiracją, aby upiększyć otoczenie mojego domu. Chciałam zamieszkać w ogrodzie i tak się stało. Odważyłam się i ja założyć swój watek o moim pierwszym ogrodzie. Jest to otoczenie domu, o które sama dbam, w koszeniu trawnika pomaga mąż i syn.

Rośliny sadzone przeze mnie niektóre powypadały, tak jak niektóre cyprysiki Lawsona, które próbowałam ratować, czy jałowce Skyrocket. A niektóre dają sobie całkiem dobrze radę (bukszpany, ligustr, tuje smaragd ) i to bez specjalnej opieki. Na ogród nie zawsze mam czas, ale staram się zawsze coś zrobić chociaż godzinkę dziennie i to są dla mnie najmilsze chwile, choć jakby ktoś popatrzył z boku, toby się złapał za głowę - kobieta z taczką, grabiami, szpadlem - a co to może być za szczęście.

Ale wierzcie mi, że można być naprawdę szczęśliwą osobą posiadając ogród i pracując w nim. Nie wszystko się mi się udaje i brak funduszy, żeby urządzić ogród od a do z i tylko siedzieć i patrzeć. Ale myślę, że to bolączka wielu osób, które tu zaglądają.

Pozdrawiam wszystkich i zamieszczam zdjęcia z mojego ogrodu z września 2016r - miło popatrzeć na kwiaty z zeszłego roku gdy jeszcze niekolorowo w ogrodzie.


____________________
Agata Mój pierwszy ogród
ElzbietaFranka 23:58, 24 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13730
Witam nowa ogrodniczke. Pieknie i tak swojsko bede ogladac.
W jednym wpisie postaraj sie zamieszczac po 4 fotki. Zawieszaja sie zdjecia.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
AgataAnna 00:00, 25 lut 2017


Dołączył: 27 lis 2011
Posty: 78
To już szósty rok mija odkąd zaczęłam tu swoją przygodę z ogrodnictwem. A to szklarenka, akurat pasuje do ostatniego artykułu na głównej stronie. Mam nadzieję, że będą tu niedługo roślinki, jeśli powschodzi to co posiałam.
____________________
Agata Mój pierwszy ogród
AgataAnna 00:02, 25 lut 2017


Dołączył: 27 lis 2011
Posty: 78
Dziękuję za miłe powitanie, może da się coś poprawić.
____________________
Agata Mój pierwszy ogród
AgataAnna 00:04, 25 lut 2017


Dołączył: 27 lis 2011
Posty: 78
____________________
Agata Mój pierwszy ogród
AgataAnna 00:06, 25 lut 2017


Dołączył: 27 lis 2011
Posty: 78
____________________
Agata Mój pierwszy ogród
AgataAnna 00:07, 25 lut 2017


Dołączył: 27 lis 2011
Posty: 78
____________________
Agata Mój pierwszy ogród
AgataAnna 00:11, 25 lut 2017


Dołączył: 27 lis 2011
Posty: 78

To chyba tyle co miałam ładnego.
____________________
Agata Mój pierwszy ogród
horcia 00:27, 25 lut 2017


Dołączył: 18 paź 2014
Posty: 558

Witaj AgataAnna. Aby mieć ładny ogród nie trzeba mieć fortuny. Zaglądnij do tego wątku.


http://www.ogrodowisko.pl/watek/7416-ogrod-za-grosze
____________________
horcia Rewolucje w ogrodzie
AsiaK_Z 20:29, 25 lut 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Witaj
Popracuj jeszcze nad podpisem z linkiem do Ciebie bo trudno będzie do Ciebie trafić Tutaj ściąga wykonana przez Anię
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies