Gdzie jesteś » Forum » Nawadnianie » Sterownik cyfrowy podłączany pod kran

Pokaż wątki Pokaż posty

Sterownik cyfrowy podłączany pod kran

krzysztofszy... 10:26, 04 mar 2017


Dołączył: 26 paź 2016
Posty: 123
Witam. Chciałbym poprosić o poradę dotyczącą wyboru cyfrowego sterownika podłączanego pod kran. Czy ktoś stosuje takie sterowniki? Nie doszukałem się takiego wątku na forum. Mam do wyboru trzy urządzenia



Jeśli ktoś miał do czynienia z takimi sterownikami proszę o wypowiedzi.
krzysztofszy... 17:18, 05 mar 2017


Dołączył: 26 paź 2016
Posty: 123
Wstawiam ponownie linki bo chyba coś spaprałem i nie działają.

Cellfast
Greenmill
Bradas
Gardenarium 18:17, 05 mar 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie, ja używam tylko jednej firmy, dla profesjonalistów, na tych się nie wyznaję. Super pozycjonowanie im zrobiłeś u nas. Za darmo. w poczytnym portalu takie linki na wagę złota są
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
krzysztofszy... 19:29, 05 mar 2017


Dołączył: 26 paź 2016
Posty: 123
Niestety nie stać mnie na profesjonalne . Trochę nie rozumiem tych zdań
Gardenarium napisał(a)
Super pozycjonowanie im zrobiłeś u nas. Za darmo. w poczytnym portalu takie linki na wagę złota są

Chodzi o reklamę?
Gardenarium 07:45, 06 mar 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nieświadomie zrobiłeś pozycjonowanie a ja stwierdziłam fakt. Jako właściciel portalu mam swoje prawa tak stwierdzić


A propos sterowników, nie mam zdania bo takich nie stosuję. Kup byle który albo poczytaj w necie opinie. A ja się nie znam na amatorskich więc co mam pisać.

Nie prowadzę badań nad psuciem się sterowników albo ich działaniem więc po prostu nie znam odpowiedzi

Trzeba poczytać instrukcję działania, zobaczyć jakie mają funkcje i wybrać taki, jaki spełnia najwięcej Twoich oczekiwań.
Np. przy świeżo sianym trawniku ma znaczenie funkcja wielokrotnego podlewania w ciągu dnia. Krótkie czasy ale np. pięciokrotnie.

Zaś w przypadku ogrodu istniejącego, co innego ma znaczenie. Ile sekcji może mieć, jakie zasilanie sterownika itp. Z czym współpracuje, czy z czujnikiem wilgotności gleby czy z czujnikiem deszczu?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
krzysztofszy... 14:17, 06 mar 2017


Dołączył: 26 paź 2016
Posty: 123
Ok, przepraszam za mój błąd :-/. Myślałem, że na forum znajdę kilka osób które używają takie zabawki. Poczytam sobie i wybiorę . Dzięki wielkie za odpowiedzi
Gardenarium 17:37, 06 mar 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To nie błąd, po prostu nie mamy gotowej odpowiedzi na każde pytanie, bo na to trzeba mieć doświadczenie w używaniu, a takiego czegoś nikt nie używa, może się zastanów co bierzesz. Nie tylko cena chyba gra rolę ale też funkcje, bezawaryjność i inne takie ważne rzeczy. Jakieś firmy nieznane...
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies