Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodek tymczasowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodek tymczasowy

Evii91 07:34, 14 mar 2017

Dołączył: 13 mar 2017
Posty: 3


Witajcie. Jestem tutaj nowa I mam nadzieje ze zostane jak najdluzej. Wynajelismy z mezem I dziecmi mieszkanie z ogrodkiem. Ogrodek zaniedbany. Wytarta zaniedbana trawa obsadzona kupami psa poprzednich lokatorow oraz pelno smieci I gratow. Postanowilismy cos z tym zrobic. Przekopalismy trawe I usypalam grzadki ktore zamierzam oblozyc kamieniami. Posadzilam drzewko ktore mialam pod reka. Na zdjeciu widac poczatki prac nad ogrodkiem.
Pozdrawiam Ewa.
Margerytka40 08:14, 14 mar 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Witaj Ewo. Jeżeli macie mieszkać tam tylko na chwilę to może daj sobie spokój z sadzeniem czegokolwiek,co najwyżej jakieś warzywka jeśli macie taką potrzebę i chęci. Uprzątnąć tylko syf na działce i się nie narabiać. Zresztą nie wiadomo jak właściciele się zapatrują na te Wasze poczynania-warto sprawdzić co oni na to.
I zrób sobie podpis bo nie masz.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
skarabeusz 10:11, 14 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 561
witaj
Podsyłam link z łatwym zagospodarowaniem tymczasowym.

http://ogrodwarzywny.blogspot.com/2014/04/podwyzszone-rabaty-wersja-obrazkowa.html
____________________
Magdalena Enklawa w mieście
koliber 10:46, 14 mar 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Witaj
____________________
Zielona przestrzeń
Evii91 11:48, 14 mar 2017

Dołączył: 13 mar 2017
Posty: 3
Milo ze ktos sie odezwal. Witajcie. Wlasciciele mieszkaja kilkaset km od mojego miasta. Mamy umowe wstepna na rok z mozliwoscia przedluzenia na kolejne. Mieszkanie maja przeznaczone na wynajem. Wlascicielka powiedziala mezowi na rozne zadawane pytania ,ze ją tylko interesuja regularne wplaty . Tez mi troche szkoda pracy w to wlozonej ale moze to jedyna okazja zeby miec ogrod. Od dziecka o tym marze. Jednoroczne rosliny planuje sadzic. Mam tez kilka z bulw ktore czekaja juz kupione. Warzywka tez sie znajda A drzewko bylo za darmo.


Po przekopaniu I usypaniu miejsc pod kwiaty I warzywa. Jeszcze wszystko w trakcie roboty.

Evii91 09:56, 15 mar 2017

Dołączył: 13 mar 2017
Posty: 3
Zastanawiam sie nad kupnem kulek obornikowych. Zdadza egzamin czy to tylko "pic na wode?"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies