Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy S.O.S

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy S.O.S

Liryka 01:50, 28 kwi 2017


Dołączył: 28 kwi 2017
Posty: 19
Witam wszystkich serdecznie. Piękne macie ogrody. A u mnie S.O.S. Jaka ja niezdecydowana jestem. Chciałabym mieć pięknie jak w bajce dużo kolorów cały rok,ogród jak u Dominiki z brzozami , trawami, warzywniak, piwonie,drzewa owocowe,miejsce dla dzieci do zabaw i na ognisko,może małe oczko wodne ,domek na narzędzia,kompostownik ale jak wszystko pogodzić żeby było i pięknie, i funkcjonalnie ? Mam teren 1000 m minus dom ok 150 i kostka 150 , i oczyszczalnie ścieków, która troszkę mnie chyba
Liryka 01:51, 28 kwi 2017


Dołączył: 28 kwi 2017
Posty: 19
...chyba ogranicza w sadzeniu drzewek. Może coś doradźcie?
Liryka 02:00, 28 kwi 2017


Dołączył: 28 kwi 2017
Posty: 19
Chciałam wstawić pięknie zdjęcia żeby naświetlić mój problem ale coś mi nie wychodzi może jutro się uda .Tymczasem pozdrawiam wszystkich zakochanych w ogrodach.Dobranoc
06:14, 28 kwi 2017
Witaj zrób sobie podpis, aby każdy mógł do ciebie trafić
Gardenarium 07:21, 28 kwi 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Rozpocznij od planowania

Zrób plan działki i wg Twoich potrzeb - nanieś gdzie co ma być. Rosliny później. Ozdobisz nimi resztę ogrodu jaka ma zostać.

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/56-poradnik-jak-zaprojektowac-i-zalozyc-ogrod-cz-2-planowanie

Drugi krok - zrobienie listy roślin. Pomoże w tym artykuł

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/376-dobor-odpowiednich-roslin-do-ogrodu

Jeśli jesteś niezdecydowana, to zdecyduj się, bo nigdy nie dotrzesz do celu.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
elka_ 11:49, 28 kwi 2017


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Witaj
Danusia dobrze radzi.

Dzięki Danusiu, że ciągle czuwasz nad nami
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies