Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod stewardessy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod stewardessy

Basilikum 22:05, 02 cze 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Kmila kolorek ma rzeczywiscie super podoba mi sie
u nas tez byl upal ale zamienil sie w deszcz, ktorgo nie zamawialismy
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kamcia 22:12, 02 cze 2017


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Izus, ja blagam o deszcz. Jest przerazliwie sucho. Nawet moje zapasy deszczowki zgromadzone w 4 wielkich zbiornikach sie skonczyly. Jedyna szansa, ze popada jutro.

____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Kamcia 10:16, 03 cze 2017


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Przedstawiam moja hortensje pnaca. Zdobi moj taras.
W tym roku ma bardziej ubogie kwiaty niz w zeszlym. To pewnie za sprawa tych kwietniowych przymrozkow.





____________________
Kamila Ogrod stewardessy
kerii 12:09, 03 cze 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Ładny ogródek rabata z ławeczką super.

Jak długo masz tą hortensję pnącą? Moja rośnie już jakieś 4 lata i zero kwiatka
Pozdrawiam z południa Polaki
____________________
Jola Moja glebo terapia
Kamcia 13:30, 03 cze 2017


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
kerii napisał(a)
Ładny ogródek rabata z ławeczką super.

Jak długo masz tą hortensję pnącą? Moja rośnie już jakieś 4 lata i zero kwiatka
Pozdrawiam z południa Polaki


Wiatm na moich wlosciach, Kerii
ciesze sie, ze Ci sie podoba.
Co do hortensji pnacej to mam ja 3 lata. W sumie mam dwie. Ta na zdjeciu z kazdym rokiem miala wiecej kwiatow ale w tym roku wiele przymarzlo podczas kwietniowych zimnych nocy.
Ta druga przez pierwsze dwa lata nie kwitla wcale choc ma dokladnie takie same warubnki glebowe i tyle samo swiatla.Teraz ma az trzy kwiatki. Obie byly kupowane w tym samym czasie w tym samym sklepie.
Mysle, ze w tym przypadku trafilysmy na jakies felerne egzemplarze.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Pablo678 20:09, 03 cze 2017


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 52
Witam Pracowałem kilka lat w Niemczech i dużo oglądałem ich ogrody w kelheimer małe działki utrzymane w dużym porządku i materiały naturalne drewno kamień
____________________
pablo kamienny ogród
Kamcia 22:01, 03 cze 2017


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Pablo678 napisał(a)
Witam Pracowałem kilka lat w Niemczech i dużo oglądałem ich ogrody w kelheimer małe działki utrzymane w dużym porządku i materiały naturalne drewno kamień


Tak, to prawda. Niemcy lubuja sie w 'rozwiazaniach z natury'. Szczegolnie wiejskie ogrodki przydomowe sa wypelnione artykulami drewnianymi oraz kamieniem.
Moj grill:






____________________
Kamila Ogrod stewardessy
ElzbietaFranka 22:44, 03 cze 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Witam. Kamcia nie tylko Niemcy sie lubuja. Przejrzyj ogrody na forum to zobaczysz jakie sa tutaj ogrody nawet na Slasku.
Ja tez nie mam nic sztucznego.
Roznimy sie tylko jednym, ze oni te ogrodki uprawiaja od dawna a w Polsce po komunke jak Polacy zaczeli wyjezdźac.

A teraz tawuły dzisiejsze wstawiam napisz czy zobaczylas i po tem usune z twojego watku. Mam dwa rodzaje tawul jesne cytrynowe nie pamietam nazwy ale to mozesz sprawdzic maja mnkensze listki i sa bardziej rozlozyste.
Te drugie goldy bursztyn maja ciut wieksze listki i rosna bardziej do gory. Kwitna na rozowo., jeszcze nie maja kwiatostanów wiec beda jeszcze wieksze.


To sa cytryny
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Basilikum 22:50, 03 cze 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Sliczne te pnace hortki no i juz kwitna
Grill tez fajny ale troche musialam poszukac paleniska znalazlam w kazdym badz razie juz
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kamcia 23:03, 03 cze 2017


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Basilikum napisał(a)
Sliczne te pnace hortki no i juz kwitna
Grill tez fajny ale troche musialam poszukac paleniska znalazlam w kazdym badz razie juz


Iza - bo zdjecie grilla z boku bylo robione. Jutro wstawie od frontu



Elu - co do Twoich tawulek to sa przesliczne. Ja ostatnio nie potrafie sie im oprzec i caly czas sie zastanawiam gdzie jeszcze moglabym znalezc miejsce na nie w moim ogrodzie.
Nie mam nic przeciwko zebys zostawila te zdjecia w moim watku...jesli masz ochote oczywiscie.

Takiego goscia dzis mielismy:



____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies