Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Mary 23:54, 29 maj 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513
mrokasia napisał(a)
Żylistek Yuki Cherry Blossom - jest po orostu śliczny


Zachwycił mnie ten żylistek.

W ramach wymiany doświadczeń szczepionkowych, informuję że wczoraj przed południem otrzymałam drugą dawkę Pfizera. Trochę czuję rękę, podobnie jak po pierwszej dawce. Dzisiaj bolała mnie głowa, ale nie mam pojęcia czy to od szczepienia.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
tulucy 09:36, 30 maj 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Ja też melduję, że żyje po drugim Pfizerze. Ręka boli bardziej dziś jak po pierwszej dawce. Ogólnie jestem mam wrażenie osłabiona. Ale tak to ok. M miał w nocy dreszcze i potem wrażenie gorączki. I dziś go głowa ćmi.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gosiek33 12:21, 30 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
tulucy napisał(a)
Ja też melduję, że żyje po drugim Pfizerze. Ręka boli bardziej dziś jak po pierwszej dawce. Ogólnie jestem mam wrażenie osłabiona. Ale tak to ok. M miał w nocy dreszcze i potem wrażenie gorączki. I dziś go głowa ćmi.



cieszę się, że zupełnie nieźle poszło
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
ajka 22:48, 30 maj 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4038
Ja miałam drugą dawkę Pfizera w czwartek, tak jak po pierwszym razie bolała mnie trochę ręka i czułam się trochę rozbita. Mężowi nic nie było.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
mrokasia 12:24, 31 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18101
April, Kasya, Juzia, Johanka, Agatorek, Roocika, Tulucy, Inka - pojałowcowa dziękuje . Fakt, tak bardziej uporządkowana jest . Zastanawiam się jeszcze czy nie zabrać z niej tego ostatniego derenia z prawej i na jego miejsce wsadzić palibina, który teraz rośnie przed Pissardi.
Kasya - obwódka jest z tujek danica i seslerii skalnej.

Kasia-CS - postaram się odszukać namiar i wyślę na priva jak znajdę.
Kasia, Nyna, Kasya - ja na razie jeszcze rozkminiam temat, muszę odszukać instrukcję pompy i sprawdzić jakie daje ciśnienie, zastanowić się jak ułożyć linie itd.
Co do linii - chcę ułożyć kilka różnych, niezależnych linii - na każdej rabacie oddzielnie. Ze studni głębinowej mam rozprowadzone rury pod ziemią i zrobione trzy punkty czerpalne - jeden pod kuchennym oknem, jeden na rabacie basenowej od strony tarasu i jeden w pobliżu altany. Zamierzam podpinać do nich poszczególne odcinki linii kroplujących i podlewać w danym momencie wybrane rabaty (maksymalnie trzy na raz). Mam też zbiornik na deszczówkę, w którym mam pompę zanurzeniową co daje mi możliwość podlewania w tym samym czasie jeszcze jednej, czwartej rabaty.

Brzozowa, też mi się to zestawienie spodobało .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 12:27, 31 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18101
Mary, ten różowy żylistek zaliczam do bardzo udanych zakupów . Czekam jeszcze na kwitnienie białego, mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Sesja żylistkowa od ogółu do szczegółu




Mary, Łucja, Ania, to w sumie niezbyt dokuczliwe efekty uboczne, mam nadzieję, że i u nas tak będzie, mamy drugą dawkę 29 czerwca.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Agatorek 21:28, 31 maj 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13362
Śliczny jest
Jak duży rośnie?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
mrokasia 21:30, 31 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18101
Podają, że osiąga 30-40cm wysokości więc naprawdę miniaturka .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 21:33, 31 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18101
Kilka wieczornych fotek .




____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 21:35, 31 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18101
Okolice altany



____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies