Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To właśnie tu

Pokaż wątki Pokaż posty

To właśnie tu

Dzidka 20:22, 24 gru 2014


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Na choince oprócz szmacianego anioła są pierniczki, suszone plastry pomarańczy i płatki śniegu ze słomy.
Aby zachować tradycję cukierki nie dotrwały.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Dzidka 20:24, 24 gru 2014


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Wesołych Świąt!!!!!



____________________
Dzidka - To właśnie tu
Gabriela 22:43, 27 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Fajna ta nieduża choinka. Robię taką za rok, musowo spożywczą w całości. Cukierki dotrwają, bo ja zawsze ubierać góra dzień przed Wigilią.
Zawieszka świetnie Ci wyszła, zamiast dzwonków mogły być teoretycznie te małe doniczki...
Zobacz u mnie, ja ich użyłam aż osiem.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Dzidka 18:12, 30 gru 2014


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Po to zostały zakupione, by stanowiły dekorację na święta.Kupiłam 10 sztuk, ale chyba trochę mniejszych.
Miały być w wianku, potem w zawieszce.
Ale okazało się, że ich nowość w połączeniu z resztą elementów zawieszki bardzo mnie drażniła. A nie bardzo miałam ochotę by je postarzyć.
No, i wyszperałam dzwonki z patyną czasu.
A te 'nowe' mam zamiar zastosować do ozdoby wielkanocnej.
Mam już dwa maleńkie wiaderka i wydaje mi się, że tym razem uda się je wpasować.
Albo i nie





____________________
Dzidka - To właśnie tu
Bogdzia 18:29, 30 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dzwonki podkowa i ta wstązka , bardzo piękne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Dzidka 18:54, 30 gru 2014


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
A ja dzisiaj mam doła.
Bo jak go nie mieć skoro od rana słyszę, że w rankingu 386 miast UE wg badań Europejskiej Agencji Środowiska, Gliwice znalazły się na 7 miejscu pośród europejskich miast.
I nie jest to miejsce zaszczytne, wręcz odwrotnie, złowróżbne, gdyż gliwiczanie oddychają najbardziej zanieczyszczonym powietrzem w Europie.

____________________
Dzidka - To właśnie tu
monteverde 19:02, 30 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Dzidka napisał(a)
A ja dzisiaj mam doła.
Bo jak go nie mieć skoro od rana słyszę, że w rankingu 386 miast UE wg badań Europejskiej Agencji Środowiska, Gliwice znalazły się na 7 miejscu pośród europejskich miast.
I nie jest to miejsce zaszczytne, wręcz odwrotnie, złowróżbne, gdyż gliwiczanie oddychają najbardziej zanieczyszczonym powietrzem w Europie.


Bardzo ładny, nietypowy "wieniec" z podkową a co do powietrza przenoś się na Warmię u nas tylko jeden Michellin smrodzi pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
mira 19:16, 30 gru 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
To co z Krakowem ? nie słyszałam tej informacji. Nie dołuj się bo u Ciebie w ogrodzie jest otulina i mikroklimat tam jest inny

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Dzidka 19:47, 30 gru 2014


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
monteverde napisał(a)

Bardzo ładny, nietypowy "wieniec" z podkową a co do powietrza przenoś się na Warmię u nas tylko jeden Michellin smrodzi pozdrówka


Żeby tak można było jak ślimaczek, domek na plecy i w drogę.
To kto, czy ... nie usłyszałabyś pukania do drzwi.

mira napisał(a)
To co z Krakowem ? nie słyszałam tej informacji. Nie dołuj się bo u Ciebie w ogrodzie jest otulina i mikroklimat tam jest inny

pozdrawiam


Najbardziej zanieczyszczone miasta w Unii Europejskiej: 1.Pernik, Bulgaria 2.Plovdiv, Bulgaria 3.Krakow, Poland 4.Pleven, Bulgaria 5.Dobrich, Bulgaria 6.Nowy Sacz, Poland 7.Gliwice, Poland 8.Zabrze, Poland 9.Sosnowiec, Poland 10.Katowice, Poland

Smutne, że jesteśmy nie do pokonania.

A wiesz, że z kuchni mogę policzyć auta na A-4, a z jadalni na A-1
____________________
Dzidka - To właśnie tu
baraga1904 19:49, 30 gru 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...jakie to smutne...mieszkam w samym centrum tego smrodu...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies