Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Nallar 21:05, 13 lis 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Przybywa zdolnych rączek. Obrazeczki cudniaste
A takie czapeczki widziałyście?




____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
hanka_andrus 21:08, 13 lis 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Taką z barankiem zamawiam, jeśli można. Na niemowlaka. Kolor też mi pasuje.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zawitka 08:04, 14 lis 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Cudniaste czapusie oooo i widać jak zaraz Bacie się starają Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Katkak 08:25, 14 lis 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewcia, czy jest coś czego Ty nie potrafisz? Podziwiam Cię kobieto .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 16:14, 14 lis 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Dziewczyny, ze wszystkich "faz" bo tak nazywam swoje co róż nowe zainteresowania najbardziej lubię wyszywać. Po maszynę do szycia, druty, szydełko, farby, pędzle, modelinę, koraliki, sznureczki sięgam tylko sporadycznie.
Nie wiem kiedy mnie znowu chapnie i na co....
Jeśli chodzi o umiejętności, myślę że należy próbować i jeśli towarzyszy temu upór, to wyjść musi.
Kiedyś już pisałam że pochodzę z rodziny gdzie takich "domowych twórców" jest więcej.
Czy to gen...tego nie wiem, ale pamiętam moją babcię która pięknie haftowała i szyła, swoją mamę która też haftowała, robiła na drutach i szydełku, mamy siostra robi piękne rzeczy i ta ostatnia jest krótko mówiąc uniwersalna. Jest niewiele starsza ode mnie i to z nią wzajemnie zarażamy się pomysłami.

Pokażę Wam zrobione przez nią ocieplacze na jajka.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 17:14, 14 lis 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)
Dziewczyny, ze wszystkich "faz" bo tak nazywam swoje co róż nowe zainteresowania najbardziej lubię wyszywać. Po maszynę do szycia, druty, szydełko, farby, pędzle, modelinę, koraliki, sznureczki sięgam tylko sporadycznie.
Nie wiem kiedy mnie znowu chapnie i na co....
Jeśli chodzi o umiejętności, myślę że należy próbować i jeśli towarzyszy temu upór, to wyjść musi.
Kiedyś już pisałam że pochodzę z rodziny gdzie takich "domowych twórców" jest więcej.
Czy to gen...tego nie wiem, ale pamiętam moją babcię która pięknie haftowała i szyła, swoją mamę która też haftowała, robiła na drutach i szydełku, mamy siostra robi piękne rzeczy i ta ostatnia jest krótko mówiąc uniwersalna. Jest niewiele starsza ode mnie i to z nią wzajemnie zarażamy się pomysłami.

Pokażę Wam zrobione przez nią ocieplacze na jajka.


Jejku jakie świetne . Ewcia teraz już wiem skąd u Ciebie zdolności wszelakie - z mlekiem matki wyssałaś . Piękne rzeczy potraficie robić .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 18:32, 14 lis 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)

Jejku jakie świetne . Ewcia teraz już wiem skąd u Ciebie zdolności wszelakie - z mlekiem matki wyssałaś . Piękne rzeczy potraficie robić .

Myślisz?
Jeśli tak, to Twoja rodzicielka też musiała mieć sprytne rączki.


____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Basilikum 14:57, 15 lis 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
swietne sa i czapeczki i ocieplacze
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Katkak 15:21, 15 lis 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)

Myślisz?
Jeśli tak, to Twoja rodzicielka też musiała mieć sprytne rączki.



Moja mama przez X lat prowadziła kwiaciarnię, więc może coś w tym jest .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 15:44, 15 lis 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)

Moja mama przez X lat prowadziła kwiaciarnię, więc może coś w tym jest .


A widzisz....



Dla mnie florystyka na dziś to czarna magia. Podziwiam ludzi którzy opanowali tą sztukę.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies