Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

zawitka 08:30, 08 gru 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Takie wianki robię na święta ,Można owijać wstążką ale to kosztowniejsze a starych bluzek trykotowych nie brakuje .robiłam też dwukolorowe i wtedy jednakowy kolor dodatków .owiniete gałązki też ładnie wyglądają .Zeby pokazać od poczatku to tutaj są koła robione w zeszłym roku czekają na swoją kolej To jedno a drugiego zdjęcia nie mogę wgrać ale pokażę
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 08:38, 08 gru 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
OOOO weszło tu widać jak na dłoni .Wiem że jedno koło żeby wyszło grubsze w zeszłym roku owinęłam grubym powrozem i też ładnie wyglądało.Zachęcam do zabawy z dziećmi.Dobre bardzo zajęcie dla nich
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 08:57, 08 gru 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Jola Twój wianek jest fajny jak na pierwszy raz, tak jak Dorotka pisała ozdoby daj na dole koła a na górze kokarda i już będzie luks
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Mathildis 10:15, 08 gru 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
To i ja się pochwalę świątecznymi robótkami hand made



Dla chętnych instrukcja wykonania:


____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
zawitka 18:37, 08 gru 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Aniu cudne i na czasie i szybko przeleciałam instrukcje nie takie trudne.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Dorota123 20:38, 08 gru 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Mathildis piękne te gwiazdki i fajnie, że zamieściłaś instrukcję wykonania. Chyba tylko Ty potrafisz takie piękne robić.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 19:17, 09 gru 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Dziś pokażę jak zrobić niewielką girlandę na komodę dla tych co twierdzą, że nie potrafią. Zawsze mówię, że to nic trudnego, tylko trzeba spróbować, taką dekorację robię pierwszy raz.
Gałązki z różnym igliwiem łączę w małe pęczki. Mocuję je cienką wstążeczką zieloną, ale może być sznurek, czy drut do odpowiedniej długości patyka. Zapobiegnie, to przemieszczaniu się gałązek.


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 19:22, 09 gru 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208

Wianek zrobiłam wcześniej (wisiał na drzwiach inaczej udekorowany) Teraz dodałam elementy świąteczne. Wianek jest na podkładzie ze słomy. Wykorzystałam z ubiegłego roku.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 19:27, 09 gru 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Później to już tylko radosna twórczość, co kto ma, lub tak jak ja zachować kolorystykę złoto- czerwoną. Lampki są tylko położone na igliwiu nie są oplatane, ani inaczej mocowane.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 19:32, 09 gru 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208


To już efekt końcowy . Na komodę położyłam ozdobny materiał, żeby żywica w razie czego nie zniszczyła mebla, no i łatwiej będzie wycierać kurz dookoła materiału, niż między gałązkami lawirować ze ściereczką.
Życzę wszystkim powodzenia, może ktoś spróbuje i pokaże co wyszło. Bardzo bym się ucieszyła, gdybym kogoś zachęciła i w jakiś sposób pomogła.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies