Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Basieksp 18:28, 29 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10350
Kwiatuś skradł całą moją uwagę, no słodziak taki, ta minka I trawiaste są piękne, taka soczysta zieleń, działa uspokajająco, taki spokój
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kordina 01:31, 30 gru 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4751
Kowalstwo artystyczne do podziwiania, ale też wszystkie piękne przedmioty które są w harmonii i podkreślają urodę miejsca
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
April 10:48, 30 gru 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
Gardenarium napisał(a)
Witek z Marcinem działają w swojej pracowni



Ta rzeźba jest absolutnie doskonała. Chętnie bym zakupiła do swojego ogrodu. Pasowałaby mi do misy. Muszę zobaczyć na żywo. Bardzo dużo podziałaliście w ogrodzie od mojej ostatniej wizyty. Znaczy, trzeba znów pojechać Przepiękna ta część ołowiana, choć jakoś umknęła mi etymologia nazwy.
Gratuluję nowej książki, już sobie zamówiłam Ostatnio trawy to moja miłość.
Zadymą na forum bym się nie przejmowała, na szczęście mnie to ominęło, bo dawno nie zaglądałam. Zawsze zdarzą się odszczepieńcy którzy za wszelką cenę chcą zostać zauważeni.
Życzę dobrej zabawy sylwestrowej i wszystkiego dobrego na Nowy Rok.

ps. Piesio cudny, serce się rozpływa jak masełko
____________________
April April podbija las Mazowsze
Iwona100 18:16, 30 gru 2022


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 715
Danusiu o czym piszesz kolejną książkę? Czy może o rabatach angielskich?
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Basilikum 22:48, 30 gru 2022


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Danus ale cudowne wiesci 3 wnusie i kiazka
gratuluje
Pozdrawiam serdecznie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basieksp 14:25, 31 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10350
Samym wspaniałych chwil w ogrodzie na ten Nowy Rok życzę spełnienia wszystkich ogrodowych planów, udanego sezonu ogrodowego I pięknie spędzonych chwil z wnusiami
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Gardenarium 15:07, 01 sty 2023


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Iwona100 napisał(a)
Danusiu o czym piszesz kolejną książkę? Czy może o rabatach angielskich?


Tak
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:09, 01 sty 2023


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Taki mam Nowy Rok- szok
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:11, 01 sty 2023


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To krokusy jesienne

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:13, 01 sty 2023


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
April napisał(a)


Ta rzeźba jest absolutnie doskonała. Chętnie bym zakupiła do swojego ogrodu. Pasowałaby mi do misy. Muszę zobaczyć na żywo. Bardzo dużo podziałaliście w ogrodzie od mojej ostatniej wizyty. Znaczy, trzeba znów pojechać Przepiękna ta część ołowiana, choć jakoś umknęła mi etymologia nazwy.
Gratuluję nowej książki, już sobie zamówiłam Ostatnio trawy to moja miłość.
Zadymą na forum bym się nie przejmowała, na szczęście mnie to ominęło, bo dawno nie zaglądałam. Zawsze zdarzą się odszczepieńcy którzy za wszelką cenę chcą zostać zauważeni.
Życzę dobrej zabawy sylwestrowej i wszystkiego dobrego na Nowy Rok.

ps. Piesio cudny, serce się rozpływa jak masełko


Przyjedź koniecznie na wyprzedaż, to co zrobią zimą, plus jeszcze wyszperam starocie No będę ograniczać dekoracje, więc teraz kolejne rzeźby powstają i podpory, będzie w czym wybierać
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies