Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Mirka 20:37, 05 mar 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Sylwuś kupiłam dziś Żonkile w LM w doniczce kwitnące takie miniaturki. Czytałam że też kupiłaś i teraz mi powiedz kiedy je dać do gruntu?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Wiolka5_7 20:37, 05 mar 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ciekawe czemu tak się dzieje?
to pewnie przez to , że ostatnio dużo osób rzuciło się na bankomaty i nie nadążają uzupełniać.No ale te limity w banku to przesada...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eda 20:45, 05 mar 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Sylwyś my też Pfijzer po każdej ręka i osłabienie a trzecia zmogła mnie najbardziej musiałam się położyć do łóżka i węzły chłonne mi wywaliło na tej ręce tydzień bolało ale teraz oki mąż to samo po trzeciej bardzo osłabiony a córcia pierwszą spokojnie a druga koło tygodnia gorączka i stan podgorączkowy i osłabienie ...bałam się o nią skończone 12 lat ma
ale wiem ,że trzeba
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:57, 05 mar 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Mirka napisał(a)
Sylwuś kupiłam dziś Żonkile w LM w doniczce kwitnące takie miniaturki. Czytałam że też kupiłaś i teraz mi powiedz kiedy je dać do gruntu?

Ja na razie je hartuję na ganku bo one ze szklarni na pewno, do tego w markecie ciepło było, przyzwyczajam je do zimna, a do gruntu daję jak widzę pączki na tych które już w ogrodzie rosną
One cudownie przyrastają z roku na rok, najbardziej obficie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eda 20:58, 05 mar 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
sylwia_slomczewska napisał(a)
Takie słoneczka nabyłam przy okazji róż i teraz cieszą, a ten drugi to z ogrodu po przycięciu magnolii wstawiłam do wazonu i teraz już mam


pięknie wiosenka w domciu
trzymam kciuki za zdrówko
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:59, 05 mar 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Wiolka5_7 napisał(a)
to pewnie przez to , że ostatnio dużo osób rzuciło się na bankomaty i nie nadążają uzupełniać.No ale te limity w banku to przesada...

A w banku to akurat przy okazji rachunków zapytałam i usłyszałam, że przy tej ilości wypłat jaką ludzie robią brakuje banknotów. Pieniądz jest w dużej mierze wirtualny, a gotówki jest sporo mniej.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:02, 05 mar 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
eda napisał(a)
Sylwyś my też Pfijzer po każdej ręka i osłabienie a trzecia zmogła mnie najbardziej musiałam się położyć do łóżka i węzły chłonne mi wywaliło na tej ręce tydzień bolało ale teraz oki mąż to samo po trzeciej bardzo osłabiony a córcia pierwszą spokojnie a druga koło tygodnia gorączka i stan podgorączkowy i osłabienie ...bałam się o nią skończone 12 lat ma
ale wiem ,że trzeba

Każdy inaczej reaguje, węzły mam wywalone, ale miałam za każdym razem. Po pierwszym lekarka wysłała mnie do hematologa na konsultacje czy mogę drugą dawkę wziąć, ale teraz mam jakby wodę pod pachą, buła co się w garści mieści.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:02, 05 mar 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
eda napisał(a)


pięknie wiosenka w domciu
trzymam kciuki za zdrówko

Dzięki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eda 21:07, 05 mar 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
sylwia_slomczewska napisał(a)

Każdy inaczej reaguje, węzły mam wywalone, ale miałam za każdym razem. Po pierwszym lekarka wysłała mnie do hematologa na konsultacje czy mogę drugą dawkę wziąć, ale teraz mam jakby wodę pod pachą, buła co się w garści mieści.


tak też miałam ... i powiem że po czasie też mi wychodzi gdy wiesz sprawy kobiece się zbliżają ... ale znika
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Wiolka5_7 21:19, 05 mar 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
Fajne słoneczka kupiłaś i ta kwitnąca magnolia,super
Zdrówka Sylwia
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies