Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Joku 15:59, 30 kwi 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12155
Podoba mi się ze cały ogród jest utrzymany w jednym stylu. Szklarenka też się fajnie wpasowała.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
sylwia_slomc... 20:27, 30 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Urszulla napisał(a)
Obejrzałam rano fajnie jest

Ula na nasze potrzeby styknie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:28, 30 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Juzia napisał(a)
Francja elegancja!

Juzia Francja elegancja to szklane z metalową konstrukcja na podmurówkach z cegły. U nas wiejsko sielsko, ale pomidorom może wystarczy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:29, 30 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Anda napisał(a)
Super Wam tą szklarenka wyszła

Zadowoleni będziemy jak pierwszą wichurę przetrwaChoć nadzieje mamy spore
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:30, 30 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Basieksp napisał(a)
Fajnie wygląda pasuje do całego ogrodu, solidna podstawa z bali pasuje do innych konstrukcji w Waszym ogrodzie, podoba mi się

Tak pod tym względem pasuje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:31, 30 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Joku napisał(a)
Podoba mi się ze cały ogród jest utrzymany w jednym stylu. Szklarenka też się fajnie wpasowała.

Jolu charakter ogrodu i jego usytuowanie wymusza pewne materiały. Wiadomo, ze drewno mniej trwałe jest zwłaszcza jak się dzięcioły zima dobiorą, ale może parę lat posłuży w tym wydaniu.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 21:34, 30 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
sylwia_slomczewska napisał(a)

Kobieto ani się obejrzysz jak będziesz miała busz, wspomnisz moje słowa Dziś u Ciebie spacerowałam i oceniałam odległości między berberysami Pewnie niejedno zjedzą lub będziesz spod nich wysadzać. U mnie na tej rabacie co z Majką na nagraniach swobodnie chodziłyśmy nie jestem się w stanie między rośliny przecisnąć Ma to swoje dobra strony wcale tam już nie plewię bo chwast nie ma szans. Jedynie pokrzywy jeszcze próbują


Haha, pokrzyw u mnie prawie wcale nie ma, tylko w jednym miejscu mi rosną, w jednym rogu działki, oddalony, od rabat.
Berberysy faktycznie, jak i większość roślin, mam posadzone dość gęsto. Prędzej będę je strzyc, niż pozwolić, żeby cos zjadły. Ze dwa lata temu uratowałam jednego cisa, bo już był prawie zeżarty. Co się podrapałam, to moje .

Leśne rabaty masz cudowne, i ta roślinka z kamienistej drogi też zachwyca . Ładnie wygląda podkrzesana sosna himalajska. Moja niestety uschła w zeszłym roku, coś jej pożarło korzenie.

Brawo za szklarenkę, w ogóle brawo dla Was, bo większość robicie sami.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 23:25, 30 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18605
Fajnie wyszło jak zawsze kolejne prace wykonane rewelacyjnie Brawo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 00:02, 01 maj 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Agatorek napisał(a)


Haha, pokrzyw u mnie prawie wcale nie ma, tylko w jednym miejscu mi rosną, w jednym rogu działki, oddalony, od rabat.
Berberysy faktycznie, jak i większość roślin, mam posadzone dość gęsto. Prędzej będę je strzyc, niż pozwolić, żeby cos zjadły. Ze dwa lata temu uratowałam jednego cisa, bo już był prawie zeżarty. Co się podrapałam, to moje .

Leśne rabaty masz cudowne, i ta roślinka z kamienistej drogi też zachwyca . Ładnie wygląda podkrzesana sosna himalajska. Moja niestety uschła w zeszłym roku, coś jej pożarło korzenie.

Brawo za szklarenkę, w ogóle brawo dla Was, bo większość robicie sami.

Leśne rabaty jeszcze u mnie raczkują, ale już wiem, że komponuje mi się te cienisto o wiele łatwiej niż te do słońca. Mają dla mnie więcej uroku.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:03, 01 maj 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Magleska napisał(a)
Fajnie wyszło jak zawsze kolejne prace wykonane rewelacyjnie Brawo

Pomidorki już dzisiaj posadzone
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies