Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Gosialuk 22:53, 07 maj 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5304
I znowu coś nowego. Fajnie.
Też będę czekała na relację na stronie. Daj znać, a najlepiej wklej linka.
Bardzo dużo zrobiliście przez ten czas.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
ryska 13:48, 08 maj 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Widziałam już zajawkę na fb.
Gratuluję stworzenia takiego miejsca gdzie po obejrzeniu zdjęć się marzy. I wraca do dzieciństwa. Jest pięknie, sielsko a ten kto zna historię dodatkowo docenia trud jaki włożyliście w ten kawałek pola.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Basieksp 15:18, 08 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10347
Jeszcze coś dodam, bo zdjęcia bardzo mi się podobają to na co zwróciłam uwagę, to że na każdym zdjęciu fajnie pokazane są różne dodatki, ozdoby, jakaś architektura ogrodowa, dużo tego jest, lubię takie klimaty niby już to wcześniej widziałam, bo pokazywałaś ale taka nowa, inna odsłona tego wszystkiego jest na tych zdjęciach, super
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:24, 08 maj 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
ryska napisał(a)
Widziałam już zajawkę na fb.
Gratuluję stworzenia takiego miejsca gdzie po obejrzeniu zdjęć się marzy. I wraca do dzieciństwa. Jest pięknie, sielsko a ten kto zna historię dodatkowo docenia trud jaki włożyliście w ten kawałek pola.

Bardzo nas cieszy, że tak nasz ogród jest odbierany. Wszystkie wakacje spędzałam u babci w tym właśnie miejscu, choć wtedy rosły tu ziemniaki, buraki i pszenica. Ale tu gdzie stoi chata i tama, a ostatnio szklarnia pasałam krowę i gęsi Uwielbiam zwierzęta wiec takie wakacje były spełnieniem moich dziecięcych marzeń
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:26, 08 maj 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
Basieksp napisał(a)
Jeszcze coś dodam, bo zdjęcia bardzo mi się podobają to na co zwróciłam uwagę, to że na każdym zdjęciu fajnie pokazane są różne dodatki, ozdoby, jakaś architektura ogrodowa, dużo tego jest, lubię takie klimaty niby już to wcześniej widziałam, bo pokazywałaś ale taka nowa, inna odsłona tego wszystkiego jest na tych zdjęciach, super

Sporo dekoracji w ogrodzie przestało być już widocznych, rośliny je pochowały.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:32, 08 maj 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
Od poniedziałku sadziłam rośliny przywiezione przez niedzielnych gości ogrodowych- wszystkie znalazły już swoje miejsca docelowe jak sądzę. Dziś wreszcie mogłam posadzić gladiole/mieczyki, a Emuś szarpie chwasty w rowie, ja między liliowcami.

Zła wiadomość jest taka, że póki co poza tymi fotkami co zgrałam na lapka i jeszcze nie pokazałam i ewentualnymi od Tomka ładnych fotek już nie będzie bo aparat padł na amen. Miał prawo bo w użytku codziennym i pewnie miliony zdjęć natrzaskał przez te lata, ogrodowe rodzinne no i remontowe. Te ostatnie mocno jego wytrzymałość nadszarpnęły bo i piach i trociny i cement i pył wszystko się do niego dostawało....

Niestety na nowy na razie nie mam bo pilniejsze wydatki są, a nie wiem czy stary uda się jeszcze uruchomić, ale tamten takich fotek jak ten nie robił. Pozostaje cykanie telefonem.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 22:34, 08 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
ooo smutna wiadomość z tym aparatem ....wpadnę ,to pocykam moim

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anda 22:43, 08 maj 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Oj no szkoda, że aparat się zepsuł.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwia_slomc... 11:25, 09 maj 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
Magleska napisał(a)
ooo smutna wiadomość z tym aparatem ....wpadnę ,to pocykam moim


O tak twój robi super foty
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:26, 09 maj 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
Anda napisał(a)
Oj no szkoda, że aparat się zepsuł.

Miał prawo Ewo, ale czuję się jak bez ręki....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies