Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

makkasia 13:55, 31 mar 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
w Makowie musowo muszę wymienić lawendę moja wiekowa jest i nie daje się już jej tak nisko przycinać. Cudniaste zdjecia świąteczne zarówno ogrodowe jak i domowe ...
macham poświątecznie
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Milka 14:23, 31 mar 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Lawenda super wygląda! moje ciut bidne, chyba mi podmarzły te młode, czosnki różnie, jedne lepiej drugie gorzej.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
14:41, 31 mar 2016
malkul napisał(a)

i jak Twoja?
dziś rano byłam na obchodzie i moja juz przekwita musze chyba jej ściąć te kłoski


moje nie są miarodajne we wrześniu sadziłam ...tylko 1 ma 3 kłoski ...reszta nie ma ...ale ciełam ją nie cyrtoliłam się i na pewno jakieś obcinałam w przyszłym roku powstrzymam się z cięciem i obetnę po kwitnieniu (uczymy się na własnym materiale)
Kuba 15:13, 31 mar 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Oj fakt że Malkulowa ma nieludzko czysto w ogrodzie, ale nie dziwię się jak jeszcze mama Cię do roboty goni to masz podwójnego bata
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
MirellaB 15:48, 31 mar 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
nawigatorka napisał(a)

Sadleriana jest zielona.ja ja mam.czarne kwiatostany.u mnie juz przekwitla wiec je obcielam

To zamówię chyba Sadleriane.
A czy ona powtarza kwitnienie?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
malkul 19:41, 31 mar 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
makkasia napisał(a)
w Makowie musowo muszę wymienić lawendę moja wiekowa jest i nie daje się już jej tak nisko przycinać. Cudniaste zdjecia świąteczne zarówno ogrodowe jak i domowe ...
macham poświątecznie


a może byś spróbowała kupic sobie tę VIVę z OBI - ja jestem bardzo z niej zadowolona
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 19:42, 31 mar 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
MirellaB napisał(a)

To zamówię chyba Sadleriane.
A czy ona powtarza kwitnienie?

nie znam jej
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 19:43, 31 mar 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Kuba napisał(a)
Oj fakt że Malkulowa ma nieludzko czysto w ogrodzie, ale nie dziwię się jak jeszcze mama Cię do roboty goni to masz podwójnego bata


mówisz? zaraz zobaczysz tylko wrzuce fotki z dziś. smietnik. a ja usyfiona po czubek głowy dosłownie. pasowałabym dziś do chlewika razem ze swiniami

ale co do mamy to masz rację moja mama jest jak perszing!!! objechałysmy dzis prawie wysztki tuje i to na pisuć glancuś, spaliłam tonę suchelców i pare kalorii
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 19:44, 31 mar 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
eee_taam napisał(a)


moje nie są miarodajne we wrześniu sadziłam ...tylko 1 ma 3 kłoski ...reszta nie ma ...ale ciełam ją nie cyrtoliłam się i na pewno jakieś obcinałam w przyszłym roku powstrzymam się z cięciem i obetnę po kwitnieniu (uczymy się na własnym materiale)

szybko przyrosną
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Kasya 19:45, 31 mar 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42216
malkul napisał(a)


a może byś spróbowała kupic sobie tę VIVę z OBI - ja jestem bardzo z niej zadowolona


i bardzo latwo sie ukorzenia, mam duze sadzonki z zeszlego roku, juz kwitly
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies