Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

magnolia 13:02, 03 cze 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Konieczki napisał(a)


Deski historyczne... u mnie Ci peło ich... herbatka do termosa...dam radę

Dziś mam głupawkę.. bo Ty o fryzjerze.... a nie chciałabyś sobie zrobić fryzurki na jeżówkę z awatarka? Różowe dokleimy....

jeszcze trochę i taka mnie będzie czekać.
Z doklejonym różowym oczywiście
____________________
magnolia 13:03, 03 cze 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Konieczki napisał(a)


Gosiu ale my od serca - ona mało ogrodowa, a poza tym to przecie mi chodziło o Twoje zdolności...

Usta masz od tej laski ładniejsze ....

Ups.. mam nadzieję że nie podpadła - może koniczynę CI powyrywać za karę

Edit: A Ty widzisz te nieudane kompozycje w donicach i za mało zieleni - nie to nie Ty


ja Gosie na żywo widziałam - Malkul jest cała ładniejsza. Ona ma naprawdę śliczną buzię i mega czarne oczy.
____________________
lojalna_ 13:23, 03 cze 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
No toście narobiły obie siedze i gapie sie na ogrod magnolii na bezdechu juz od pol godziny , zamarłam z zachwytu magnolia cudnie masz pozdrów świnkę pomarancz pieknie sie z grafitem komponuje ))))



Malculka buziolki stęsknione soczyscie u Ciebie i różana kiecka of corse ze z płatków róży nigdy nie widziałam inaczej ) smokowej zabawy udanej /)))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
ren133 13:27, 03 cze 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
magnolia napisał(a)


dość długo- ze 3 tygodnie chyba. liście ma ładne podczas kwitnienia, zaraz będą brzydnąć. Nawet po kwitnieniu jest piękny.



No to coraz bardziej mi się on podoba
A czy da radę w półcieniu czy koniecznie w pełnym słońcu trzeba go sadzić?
Pokażesz jak wygląda po przekwitnięciu?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
magnolia 13:34, 03 cze 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
ren133 napisał(a)


No to coraz bardziej mi się on podoba
A czy da radę w półcieniu czy koniecznie w pełnym słońcu trzeba go sadzić?
Pokażesz jak wygląda po przekwitnięciu?


pokażę niebawem
W półcieniu tak, w cieniu mocnym nie
____________________
magnolia 13:35, 03 cze 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
lojalna_ napisał(a)
No toście narobiły obie siedze i gapie sie na ogrod magnolii na bezdechu juz od pol godziny , zamarłam z zachwytu magnolia cudnie masz pozdrów świnkę pomarancz pieknie sie z grafitem komponuje ))))



Malculka buziolki stęsknione soczyscie u Ciebie i różana kiecka of corse ze z płatków róży nigdy nie widziałam inaczej ) smokowej zabawy udanej /)))


dzięki.
świnkę pozdrowię
____________________
nawigatorka 13:39, 03 cze 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Chyba sie musze zatem wyleczyc
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
14:12, 03 cze 2016
magnolia napisał(a)

to akurat jest biokovo, St Ola jest bardziej biała- widac to czasem na przekwitających płatkach czy pączkach, bo sam kwiat chyba taki sam.
One świetnie rosną i szybko, tylko z dzieleniem warto szybko postępować, tzn nie trzymać kępek podzielonych, od razu do ziemi wsadzać.


bodziszki mnie zachwycaja od zeszłego roku mam faze

aktualnie mam plennum którego cokolwiek widac ...reszta mikra ...ale jest nadzieja dla mnie ..2-3 sezony i juz
Konieczki 15:11, 03 cze 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Marta Magnolia - już od kilku chwil gapię się w ten Twój raj... nawet nie wyobrażam sobie jaki onbedzie jak go skończysz.
Tówj ogród tak bardzo się różni o Kokosinego ale oba je podziwiam (i jeszcze wiele innych żeby nie było żem wazeliniara)
Mieć taki ogród.....
____________________
Zielonym do góry... :)
katiaxx 15:14, 03 cze 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Magnolio - widziałam ogród wczoraj wieczorem ale byłam zdechnięta i darowałam sobie komentarz, ogród przepiękny hamak między drzewami - poezja.
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies