Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony zakątek z Antonówką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony zakątek z Antonówką

AnnaMS 01:16, 19 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
AnnaMS 01:20, 19 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103

____________________
Zielony zakątek z Antonówką
AnnaMS 01:23, 19 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103

____________________
Zielony zakątek z Antonówką
AnnaMS 01:27, 19 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103

____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Gocha 10:05, 19 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Aniu sorry za moje gapiostwo bo nie zauważyłam że założyłaś swój wątek. Bardzo się cieszę. Zauważyłam że zrobiłaś pierwszy wpis dokładnie 5 lat po moim- co do dnia. Jestem zauroczona po pierwsze Twoją opowieścią o powstawaniu ogrodu a po drugie samym ogrodem. masz super warunki dla host i paproci. Jestem nimi zachwycona. Kopytnik też sliczny ale ja mam od Ciebie i mam nadzieję że tez mi będzie zadarniał ziemię. Szkoda jeżówek odmianowych. U mnie odpukać te sprawują się dobrze za to niestety mój ogróg nie jest dla host.
Czy ja dobrze zobaczyłam że Ty masz różową Anabelkę. Jeżeli tak to szkoda że nie wiedziałam bo bym pojechała po patyczki od niej jak cięłaś.
Pozdrawiam gorąco i będę zaglądać. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
AnnaMS 11:11, 19 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Gosiu dziękuję Są hosty które dają radę na słoneczku, a Ty masz drzewka to i delikatny półcień więc możesz pomyśleć o rabatce hostowej, do tego kopytnik na obwódkę, może Cię skuszę Co do Anabelki różowej, to mam patyczki, włożyłam je od razu do ziemi po cięciu więc z przyjemnością oddam kilka patyczków. Te patyczki w porównaniu z innymi odmianami hortensji, są cienkie ale może coś z nich wyjdzie a że dopatrzyłaś się że pięć lat to super, jak ten czas szybko mija ...
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
AnnaMS 11:14, 19 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Oczywiście zapraszam po patyczki, tylko daj znać troszkę wcześniej bo będę musiała troszkę ogarnąć przestrzeń w domku - teraz ogród na pierwszym miejscu, nie wyrabiam się ...
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
anabuko1 12:31, 19 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23593
AnnaMS napisał(a)
- pod Antonówką



Cudne te twoje hosty; )
I bardzo ładna biała jeżówka.
Zupełnie inne niż moja.
Wiesz co to za odmiana ?
Hmm ja też się nie wyrabiam
Pozdrawiam Aniu przedświąteczne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 12:36, 19 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23593
AnnaMS napisał(a)
Idąc dalej wzdłuż ogrodzenia napotkamy małe hostowisko kiedyś pod rozłożystą sosną, teraz między hostami rosną jeszcze małe różne wisienki ozdobne:



Piękne
Ile Ty Aniu masz host ?
Może kiedyś powymienialybysmy się ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
AnnaMS 14:14, 19 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Aniu dzięki w imieniu host , miałam z 60 gat. ale część się zminiaturyzowała, potem dosadzałam takie żeby dopełnić rabatę bylinową, patrzyłam raczej na wygląd, kolor i fakturę a nie na nazwę, ja nie jestem kolekcjonerem, bardziej tworzę konstrukcyjno-wizualnie rabatę Większość host jest raczej zwykłych, nie zwracam uwagi na nowości ...
Jeżówki kupiłam jako białe i tyle, one rosną w cieniu, w dość twardej ziemi przy drzewie więc troszkę mogą różnić się pokrojem, są troszkę wyższe i delikatniejsze.
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies