Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 09:48, 05 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
antracyt napisał(a)
Też kiedyś mówiłam, że róż u mnie nie będzie, bo himeryczne i nie poradzę sobie z nimi Teraz tak mówię o rododendronach...
Podobają mi się dzwonkowe powojniki u Ciebie.
Właśnie, ja się róż po prostu bałam... A rodki… u mnie już nie ma miejsca, więc nie ma tematu

Te dzwoneczki są urocze Takie malutki, takie delikatniutkie, a takie ładne
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 09:53, 05 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
anbu napisał(a)
Co tu wchodzę to piękniejsze obrazki widzę
Ania, jak miło: raz - że wchodzisz, dwa - że się Tobie podoba Zapraszam, zapraszam Jak zrobię altankopergolę , to będzie gdzie przycupnąć i kawkę wypić

TAR napisał(a)
lubie róże......oglądac u innych piekne paprocie i wszystko.
Tarcia, z różami też tak miałam... dopóki nie spróbowałam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 09:56, 05 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11768
galgAsia napisał(a)
Właśnie, ja się róż po prostu bałam... A rodki… u mnie już nie ma miejsca, więc nie ma tematu


To ja tylko przypomnę, że właśnie wydłubałaś tonę gruzu pod nową cienistą. Troszkę miejsca chyba się jeszcze znajdzie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kawa 09:57, 05 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
no ja nie moge z tymi różami u Ciebie!!
u mnie to się chyba całkiem obraziły

piękną kolekcję masz!!!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
galgAsia 09:58, 05 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek33 napisał(a)
Z pierwszego zestawu paproci trzy mi zmarzły teraz wiosną. Na szczęście już odbijają ale najpiękniejsza faza ich rozwoju poszła się bujać

Znasz łowców burz? https://lowcyburz.pl/2020/06/05/prognoza-konwekcyjna-dla-polski-na-dzien-05-06-2020-i-noc-05-06-06-2020/
No mnie na szczęście te przymrozki ominęły. Szkoda paproci, ale cóż począć... całego ogrodu nie przykryjesz...
Łowców do dzisiaj nie znałam, ale chyba zacznę do nich zaglądać. Dzięki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
eVka 10:05, 05 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
No dobra, przez Ciebie jade do szkółki po paprocie, cuuudowne masz! Mam kilka rożnych ale chce więcej jak się u Ciebie naoglądałam Paprocie są cudowne!!!

____________________
deszczowymaj 10:11, 05 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
galgAsia napisał(a)
Olivia Rose Austin, Princess Alexandra of Kent


First Lady, Pastella



Asiul Ty to wiesz jak człowiekowi humor poprawić piękne obrazki
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
galgAsia 10:12, 05 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Johanka77 napisał(a)
No tak... Długosz królewski...

W życiu nie słyszałam!
Asia... nie chodziłaś do biol. - chem.?!?

antracyt napisał(a)

To ja tylko przypomnę, że właśnie wydłubałaś tonę gruzu pod nową cienistą. Troszkę miejsca chyba się jeszcze znajdzie
I pewno jeszcze trochę podłubię... znając moje szczęście i mojego Tatusia Pożyjemy, zobaczymy... Ale jednak rodki do mnie jakoś nie gadają

Kawa napisał(a)
no ja nie moge z tymi różami u Ciebie!!
u mnie to się chyba całkiem obraziły

piękną kolekcję masz!!!
Kami, a miały o co się obrazić?
A tak na serio, to one w tym roku u mnie też bardzo dziwnie. Kolejność i czas kwitnienia zupełnie na głowie... Ja jeszcze czekam na Chandos Beauty, Artemis i Pashminę - mają tylko zielone pąki. A reszta to tak, jak widać - powoli, po trochu...
Po tym sezonie to będziemy mieli wyćwiczoną cierpliwość , że hej
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 10:17, 05 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11768
Do mnie zaczęła ostatnio gadać jedna azalia, ale na razie udaję, że jej nie słyszę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
deszczowymaj 10:19, 05 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
antracyt napisał(a)
Do mnie zaczęła ostatnio gadać jedna azalia, ale na razie udaję, że jej nie słyszę


Yyyyy to chyba nie za dobrze
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies