Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 20:50, 06 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
jolanka napisał(a)
Dzięki, spróbuję tak zrobić bo u mnie jakoś mało się sama rozsiewa. Inni narzekają, ze maja w nadmiarze a ja czekam i czekam aż cokolwiek skielkuje


U mnie wysiała się w tym roku, ale wcale nie na tej rabacie, na której rosła . I te samosiejki zaczynają kwitnienie kilka tygodni później.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
kwartet 21:26, 06 paź 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Widzę że się porobiło trochę.
Chlebek zakonotowany, ja to wszystko w dwóch albo trzech korytkach robię.
Verbena u mnie sieje się jak głupia, głównie w skrzyniach w warzywniku,potem przenoszę tam gdzie chcę.Jola służę siewkami przypomnieć się proszę.
Pomysł z doniczką wielce praktyczny nie trzeba wydłubywać z pomiędzy sałaty np,takiego gotowca się ma.Popróbuję .
galgAsia 21:37, 06 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
kwartet napisał(a)
Widzę że się porobiło trochę.
Chlebek zakonotowany, ja to wszystko w dwóch albo trzech korytkach robię.
Verbena u mnie sieje się jak głupia, głównie w skrzyniach w warzywniku,potem przenoszę tam gdzie chcę.Jola służę siewkami przypomnieć się proszę.
Pomysł z doniczką wielce praktyczny nie trzeba wydłubywać z pomiędzy sałaty np,takiego gotowca się ma.Popróbuję .


Aniu, ja wymiennie z orzechami daję inne ziarenka i od razu inny chleb. Na tym blogu uczyłam się piec chleby i robić zakwas. Ma fajne przepisy, nie tylko na chleb
A ta szałwia niebieska, co to jej zapomniałam wziąć na sadzonki , to jak ona się nazywa? może wpadnie mi kiedyś w ręce?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
kwartet 21:50, 06 paź 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Black and blue, zrobię sadzonki .Jak wyjdą jedna twoja jest.
galgAsia 21:58, 06 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Cmok Dziękuję
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 22:04, 06 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Zobaczcie na tę mapę. Idzie zimno
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Misia 23:33, 06 paź 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
galgAsia napisał(a)

A to być może, bo one wszystkie leciały na zachód

U mnie też na zachód i nawet się zastanawiałam czy im się kierunek nie pomylił bo przecież na południe miały lecieć
____________________
Misia - Między brzozami
galgAsia 07:26, 07 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
No i było dziś pierwsze skrobanie auta . O 6 termometr pokazywał 0 C, w sobotę cały dzień padało, wilgoć w powietrzu - samochody "oblane" lodem i szronem. Ciekawe, co w ogrodzie...
W ub. roku o tej mniej więcej porze u Zany była akcja liczenia doniczek do zadołowania. Post factum mogę się przyznać - miałam ponad 80 . Stan na dzień wczorajszy to kilkanaście doniczek, przy czym nie planuję masowego dołowania . Coś jeszcze wymyślę...

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gosiek33 07:42, 07 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Kiedyś zostałam z ręką w nocniku i mrozy zastały mnie z doniczkami - zadołowałam je w kompostowniku. Dobrze im było
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
bacowa 07:47, 07 paź 2019


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies