Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z lustrem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z lustrem

asica 11:18, 14 wrz 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Nie wiedziałam, że teraz się wertykuluje.
Dla mnie to najpiękniejszy z Twych ogrodów Danusiu. Zachwycam się nim wciąż na nowo.
No ale nie widziałam wszytskich Twoich ogrodów, pewnie sporo ich w zanadrzu Marzy mi się zobaczyć wszystkie
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Agnieszka_B 11:27, 14 wrz 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Pięknie ! Wszystko zachwyca !
____________________
zapach-ziemi
Neska 12:35, 14 wrz 2013


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Będę się powtarzać Cudownie
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
polinka 15:22, 14 wrz 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Mogłabym oglądać ten ogród godzinami, jest przepiękny, bajkowy A łany żurawek wprost zachwycające
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Sebek 16:41, 14 wrz 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
O terminie i innych wiadomościach odnośnie wertykulacji poczytajcie tutaj
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/291-latwe-ogrodnictwo-jak-zrobic-wertykulacje-trawnika

Danusiu - ogród z lustrem jak zwykle powala I nawet mam pomysł gdzie umieścić lustro u siebie Teraz na to wpadłem

I jeszcze mam pytanie techniczne - jak przeprowadzić wertykulację między kamieniami w trawniku?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Borbetka 17:02, 14 wrz 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
A kiedy będzie w Mai?
____________________
borówcowy wizytowka
makkasia 18:14, 14 wrz 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Plazma z brzozami skąd pochodzi, każdy wie, przecież od Ciebie Danusiu, u wszystkich nas "nowe" się zaczyna .
Mus wertykulację u siebie zrobić
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
muza 00:25, 15 wrz 2013


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Danusiu ,byłam w tym ogrodzie już tyle razy i ciagle mnie zachwyca . I zimnozielony także....... I tyle tam inspiracji . A jak mam podjąć decyzję u siebie to wiem, że nic nie wiem ......... Błagam zajrzyj do mnie na chwile. Plissssss!!
____________________
Ani ogród dla leniwych
Madzenka 09:34, 15 wrz 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
asica napisał(a)
Nie wiedziałam, że teraz się wertykuluje.
Dla mnie to najpiękniejszy z Twych ogrodów Danusiu. Zachwycam się nim wciąż na nowo.
No ale nie widziałam wszytskich Twoich ogrodów, pewnie sporo ich w zanadrzu Marzy mi się zobaczyć wszystkie


Świetny pomysł, ja bym się chętnie na płatne zwiedzanie Twoich ogrodów Danusiu zapisała Może wtedy udałoby się przekonać właścicieli na "Dni otwarte Gardenarium" w czasie Świeta Róż?
Po co nam oglądać ogrody angielskie skoro wystraczy obejrzeć Twoje realizacje. Ale bysmy Cię potem namiętnie kopiowali, musimy jednak wieszać tabliczki copyright by Gardenarium, bo często zapominamy kto stworzył pierwowzór.

Ja się pisze na wycieszkę po Danusiowych ogrodach
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gardenarium 09:46, 15 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marzena2007 napisał(a)
Jak dobrze, że w nocy tu nie trafiłam bo bym nie zasnęła..... Jest pieknie. Najważniejsze jest to, że ten ogród o każdej porze zachwyca. Taras zaczyna nas kokiektować bordowymi kolorami jesieni.
Ha musowo trzeba trawnik zwertykulować! Tylko kiedy jak jest strasznie mokro i ma nadal padać.... Buuuu.....


Mam nowe fotki Marzenko, po sadzeniu na ulicy, jest bardzo bogato, a trawnik po wertykulacji zgrabiliśmy dokładnie i jeszcze skosiliśmy żeby pozbierało wszystko.

Potem zrobiliśmy wapnowanie dolomitem. Raz na trzy lata się robi, nawet rzadziej, częściej nie można.

Mieliśmy dobrą pogodę. poczekaj aż się osuszy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies