Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

olciamanolcia 09:47, 29 maj 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7167
Dla mnie dwójeczka
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Patrycja_KG_Lu 10:41, 29 maj 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2765
A w tych wersjach nadal przewidziane jest palenisko? Co przy nim będzie stało? Tam gdzie nie ma płyt to będą kamyczki?
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Wiaan 10:46, 29 maj 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5346
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
A w tych wersjach nadal przewidziane jest palenisko? Co przy nim będzie stało? Tam gdzie nie ma płyt to będą kamyczki?


Tak przewidziane jest palenisko i coś do siedzenia. Oczywiście będą kamyczki.
Po prawej stronie będzie stała huśtawka/kokon coś w m rodzaju. Mślę, ze dużo sie rozjaśni jak panowie będą układać płyty, wtedy zobaczę realnie czy jest ok ale muszę mieć plan aby wiedieć jakie złożyć zamówienie.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Anda 10:52, 29 maj 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Mnie bardzo podoba się ogród Malkul. Ona ma przy palenisku połączone płyty podłużne z kwadratowymi.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wiaan 11:00, 29 maj 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5346
Anda napisał(a)
Mnie bardzo podoba się ogród Malkul. Ona ma przy palenisku połączone płyty podłużne z kwadratowymi.


Lecę zobaczyć

Edit, byłam, piękny ogród Wcale się to nie gryzie. Kartka papieru wszystko przyjmie i nie do końca odda efekt. W realu zawsze coś wychodzi nie tak jak na planie i trzeba improwizować, wtedy rodzą się najlepsze pomysły u mnie tak jest oczywiście
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 11:07, 29 maj 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5346
Tak wygląda moja kostka na tarasie


Tak wyglądają u mnie płyty te po 3 w komplecie, są też w sprzedaży bez melanżu. Dlaczego nie zrobili w największym rozmiarze do oddzelnego zakupu nie mam pojęcia.

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 11:55, 29 maj 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5346
Dla Judith z Ogrodu Botanicznego we Wrocławiu

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Anda 12:03, 29 maj 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Melanż jest praktyczny - gdyby się nabrudziło z paleniska, to nie byłoby tego tak widać. Z drugiej strony faktura kamyczków już jest raczej taka niespokojna, więc płyty bez melanżu wprowadziłyby spokój potrzebny naszym oczom. Za dużo faktur sprawia bardzo niespokojne wrażenie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wiaan 18:54, 29 maj 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5346
Anda napisał(a)
Melanż jest praktyczny - gdyby się nabrudziło z paleniska, to nie byłoby tego tak widać. Z drugiej strony faktura kamyczków już jest raczej taka niespokojna, więc płyty bez melanżu wprowadziłyby spokój potrzebny naszym oczom. Za dużo faktur sprawia bardzo niespokojne wrażenie.


Całkowicie się zgadzam
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 19:00, 29 maj 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5346
Dziękuję Wam za podpowiedzi i już nie zamęczam. Byłam jeszcze raz obejrzeć płyty i wybrałam kolor grafitowy, podoba mi się najbardziej. Dobiorę kamień lekko inny ton aby się nie zlewało.
Myślę, że jak będzie wszystko gotowe będzie ładnie

Teraz lecę pielić chwasty

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies