Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

ajka 23:38, 17 cze 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4145
Wpadam z rewizytą. Bardzo ładnie u ciebie, śliczny taras.

Laurowiśnie powinny dać radę w słońcu. Większy problem laurowiśnie mają z przymrozkami, ale podobno łądnie odbijają nawet od zera. U mnie na razie bez większych problemów.

Popatrz sobie jeszcze na seslerię heuflera, jeśli nie widziałaś, mam je w przedogródku i je uwielbiam. Jest bardzo długo atrakcyjna. Wolą ją niż seslerię jesienną.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ElzbietaFranka 00:32, 18 cze 2023


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14000
Wiaan napisał(a)
Jestem wariatką jak nic Pojechałam po seslerię ale jak zobaczyłam 5 listków to mówię nie, ja czekać nie będę jak ona urośnie i takie sadzonki to sobie sama zrobię. Uwaga będzie rozplenica, ha ha ale zmienność. Mąż powiedział, że jak chcę to nawadnianie mi zrobi
Zakochałam się w niej, to jest nowsza odmiana rozplenica japońska Jommenik. Widziałam ją w szkółce jak rosła przy domu właścicieli, no nie mogłam się oprzeć Ona nie rośnie duża ale słodka jest.






Aneta a gdzie kupowałeś rozplenicę. Zrobiłam rozeznanie jest bardzo ładna. Jest w Albamarze, ale stamtąd to takie mizeroty przychodzą chociaż się przyjmują.
Te w donicach to rozplenicę?
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Wiaan 12:15, 18 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
ajka napisał(a)
Wpadam z rewizytą. Bardzo ładnie u ciebie, śliczny taras.

Laurowiśnie powinny dać radę w słońcu. Większy problem laurowiśnie mają z przymrozkami, ale podobno łądnie odbijają nawet od zera. U mnie na razie bez większych problemów.

Popatrz sobie jeszcze na seslerię heuflera, jeśli nie widziałaś, mam je w przedogródku i je uwielbiam. Jest bardzo długo atrakcyjna. Wolą ją niż seslerię jesienną.


Dziękuję
Zawsze podobały mi się laurowiśnie i miałam takie przeświadczenie, że są trudne w uprawie dlatego wcześniej jej nie miałam. Teraz czas to zmienić
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 12:31, 18 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
Elu rozplenicę Jommenik kupiłam stacjonarnie. W tej szkółce kupowałam wszystkie swoje rozplenice i zawsze super sadzonki. Gdybyś nie mogła nigdzie dostać mogę Ci kupić i wysłać.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 17:43, 18 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
Artemis ma niezliczone ilości pąków



Olivia Rose Austin



Munstead Wood



Princess of Wales

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 17:44, 18 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
Mam busz na różance



Tej damy koloru nie sposób uchwycić, malutka jeszcze Mary Ann

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agatorek 17:47, 18 cze 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Lubię busz, różanka piękna

Co do nasadzeń, to niestety nie mam zdania. Ale wiem, że sobie poradzisz . Z tarasem (nadzorowaniem prac) poradziłaś sobie bezbłędnie. Wyszło super, wprost katalogowo
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Wiaan 21:12, 18 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
Agatorek napisał(a)
Lubię busz, różanka piękna

Co do nasadzeń, to niestety nie mam zdania. Ale wiem, że sobie poradzisz . Z tarasem (nadzorowaniem prac) poradziłaś sobie bezbłędnie. Wyszło super, wprost katalogowo


Dziękuję Agnieszka Trawki zamówione, przy tarasie już posadzone także w najbliższym tygodniu zamykam prace i otwieram taras
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 21:15, 18 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
U mnie dzisiaj leniwy dzień wieczorne spojrzenie na różankę.

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 08:43, 19 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
Udało mi się uchwycić kolor Mary Ann, ma mały kwiat i nie wiem czy dlatego, że świeżynka czy tak ma. Jestem jej ciekawa bo ponoć kolor się jej zmienia

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies