Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 09:53, 16 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
olciamanolcia napisał(a)
A może do donicy kulko Daniki i szałwia ? Bez traw?
A trawy tylko w tym wąskim miejscu co planowałaś?


Trawy chę, ponieważ nowy taras jest duży i nie ma przy nim ani jednej Dzisiaj byłam na naszej lokalnej giełdzie kwiatowej i kupiłam laurowiśnie Otto Luyken a mój eM zachwycony i takie chce zamiast seslerii w tym wąskim miejscu Tylko pytanie czy ona zniesie słońce?
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 10:26, 16 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
Nowe zakupy laurowisnia Otto Luyken

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 10:31, 16 cze 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10209
Podobnie jak Marta wybrałabym cisy Repandens na kulki.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Wiaan 11:45, 16 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
Judith napisał(a)
Podobnie jak Marta wybrałabym cisy Repandens na kulki.


Gdyby nie era ćmy to bez zawahania dałabym bukszpan ale z drugiej strony nie chcę tutaj niczego do cięcia bo muszę tą czynność ograniczyć Gorszy dylemat z trawami, może uda mi się kupić turzycę Raufeif, a jeśli nie to do dwóch przy tarasie dam hakonechloa zielone albo tą co kupiłam do trzeciej donicy - Gold Foutain. Najwyżej przejdzie test
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
olciamanolcia 12:09, 16 cze 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7367
Wiaan napisał(a)


Trawy chę, ponieważ nowy taras jest duży i nie ma przy nim ani jednej Dzisiaj byłam na naszej lokalnej giełdzie kwiatowej i kupiłam laurowiśnie Otto Luyken a mój eM zachwycony i takie chce zamiast seslerii w tym wąskim miejscu Tylko pytanie czy ona zniesie słońce?


Pisz do Ajki - Ona ma tę odmianę
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 12:10, 16 cze 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7367
Wiaan napisał(a)
Nowe zakupy laurowisnia Otto Luyken



Przepiękna. ❤️❤️
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Kasia1980 12:19, 16 cze 2023


Dołączył: 27 wrz 2020
Posty: 318
Wiaan napisał(a)
Teraz to na tarasie mam ładne widoczki



Dziś eM miał wybrać trawy koło tarasu, tzn.wspólny obchód celem oględzin traw w naszym ogrodzie Jak zobaczył stipy to nie wierzę ale mówi, że te są super fakt w tym roku są piękne, te obcięte i wyskubane.


Widok nie ładny tylko piękny. Zazdroszczę Ci męża ,który wybiera z Tobą roślinki. Mój złota rączka wszystko zrobi , ale gdzie on by ze mną do ogrodniczego poszedł.
____________________
Moja Sielanka
Wiaan 12:54, 16 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
Justyna dzięki za namiary, napisałam

Kasia miło mi Wybiera ze mną a raczej mnie stopuje Jednak wolę bez niego jeździć do szkółek
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 12:57, 16 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
Znalazłam w necie carex Raureif i zamówiłam Pani mówiła, że są dorodne sadzonki i mogę sobie jeszcze podzielić zobaczymy. Zatem będzie identycznie posadzone jak w projekcie co mnie bardzo cieszy. Będę mogła sama porównać Raureif i Gold Fountain.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 17:44, 16 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
Jestem wariatką jak nic Pojechałam po seslerię ale jak zobaczyłam 5 listków to mówię nie, ja czekać nie będę jak ona urośnie i takie sadzonki to sobie sama zrobię. Uwaga będzie rozplenica, ha ha ale zmienność. Mąż powiedział, że jak chcę to nawadnianie mi zrobi
Zakochałam się w niej, to jest nowsza odmiana rozplenica japońska Jommenik. Widziałam ją w szkółce jak rosła przy domu właścicieli, no nie mogłam się oprzeć Ona nie rośnie duża ale słodka jest.


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies