Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

edi75 15:40, 19 cze 2023


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2320
Wiaan napisał(a)
U mnie dzisiaj leniwy dzień wieczorne spojrzenie na różankę.



Marzenie....taki widok
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Wiaan 19:24, 19 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
edi75 napisał(a)


Marzenie....taki widok


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 19:27, 19 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
Dostałam jakiejś dziwnej wysypki na twarzy i ustach. Taka kaszka i czerwona twarz jakby mnie ktoś żelazkiem potraktował. Załamka, boli, swędzi, nie mam bladego pojęcia od czego. Krem, słońce, truskawki? Dzisiaj byłam normalnie rozpalona jakbym miała gorączkę
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
mrokasia 20:20, 19 cze 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18246
Leniwa niedziela z widokiem na różankę - miodzio .

Uczulenia współczuję. Stawiałabym na truskawki. Coś przeciwalergicznego warto wziąć. I może powierzchniowo zastosować coś łagodzącego typu fenistil.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiaan 22:05, 19 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
Kasia też mam takie podejrzenie, piję wapno i smaruję twarz maścią. No nieciekawie wyglądam a usta wręcz bolą ale za to większe
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 22:09, 19 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
Zawsze piszecie, że porządek to coś dla odmiany teraz
Panowie brukarze i kolega elektryk nie zgrali się w czasie i trochę było dodatkowego kopania. Najbardziej nie cierpię sprzątać po takich pracach.

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
LIDKA 22:21, 19 cze 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7494
Ten elektryk pracuje czysto.
Nie widsć bajzlu tylko pracę w toku.

A różanka wow. Na mojej mam klopot z doborem bylin.Ż prawej części nie jestem zadowolona.

____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Wiaan 22:55, 19 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
LIDKA napisał(a)
Ten elektryk pracuje czysto.
Nie widsć bajzlu tylko pracę w toku.

A różanka wow. Na mojej mam klopot z doborem bylin.Ż prawej części nie jestem zadowolona.



Nie mogę doczekać się oświetlenia
Lidka róże cudne, pąków setki ale też mi u mnie coś nie gra z bylinami. Jak różanka była mniejsza to się jakoś przenikały z różami a teraz coś nie tak. Szałwia już przekwitła i kwiaty fioletowe by się przydały. Myślę co posadzić. Perovskia będzie przy wyższych odmianach, a co przy niskich?
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Makao 07:07, 20 cze 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4611
Oświetlenie to taka kropka nad i w ogrodzie. Konieczna jest bo magię nocną robi. Ja jeszcze u siebie nie zostawiłam tej kropki. Czekam aż skończę tworzyć nowe rabaty.
Ty masz już z góry rozplanowane oświetlenie?
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Wiaan 09:02, 20 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
Makao napisał(a)
Oświetlenie to taka kropka nad i w ogrodzie. Konieczna jest bo magię nocną robi. Ja jeszcze u siebie nie zostawiłam tej kropki. Czekam aż skończę tworzyć nowe rabaty.
Ty masz już z góry rozplanowane oświetlenie?


Właśnie dlatego nie robiliśmy wcześniej bo nie wiedzieliśmy jak będzie docelowo wyglądał ogród. Jedynie co to podczas kopania przy nawadnianiu kilka lat temu były wyciągnięte kable. Okazało się oczywiście, że i tak trzeba było częściowo dać inne. Z oświetleniem warto poczekać do końca tworzenia ogrodu Druga sprawa myslłąm, że to jakieś wielkie pieniądze są a tak naprawdę najzwyklejsze reflektorki wystarczą. Jedynie duże lampy kostki są wydatkiem ale kupujemy je sukcesywnie
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies