Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Boćkowe perypetie ogrodkowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Boćkowe perypetie ogrodkowe

gierczusia 19:39, 05 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
bociek napisał(a)


Dzieki


To było o zaproszeniu do Kindzi stale aktualnym .. Dodam mże nie wyobrażam sobie ,żebyś będąc u Kindzi nie wpadła do mnie .. Porywalizuję chętnie z Twoim kosmopolitanem .. Mniam ślinka mi leci , a likieru pomarańczowego nie mam , tylko mandarynkowy ... Aaaaa.. I żurawiny brak
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:40, 05 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anula_wn napisał(a)
dla mnie szok ! toż to rośnie jak chwast na polach.....


U nas przy autostradzie A -4 też całe połacia lubinu takiego fioletowego
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
makkasia 06:59, 06 cze 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Bociuś foresty mam nadzieję, że się odbudują, a ja bylinówką białą jestem zachwycona musi się tylko rozbujać myślę. W tym Twoim poukładanym ogrodzie takie biała dżungla w jednym miejscu ... to jest to Pozdrawiam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Agania 11:41, 06 cze 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Tulipanków nie mam, prawie czosnków też, wiec kłopotu z nimi niet, ale z bylinówką, to też bywa różnie, ale ja podziwiam twoją, jak ci się udało wszystkie bylinki i jednoroczny kosmos zdobyć na biało, jak ja zamawiam coś w konkretnym kolorze, to zakwita mi inaczej

Nowe trawki pięknie ci rosną, a Frosted curls, może trawki też trzeba odmładzać

Wylazłam na komin, żeby Cię pozdrowić.....macham bociuś
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Milka 15:54, 06 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ufff, obejrzałam, poczytałam widzę, ze konsekwentnie idziesz w biel mnie kosmos wysiał się sam, jakie kolory, nie wiem, ale lubię jego liście...
a teraz o trawkach, wkurzam się na turzycę palmową, po deszczach się wykłada, wyglada niechlujnie, chyba ja wyciepię! podoba mi się wiosną, jak szybko startuje i wtedy ładna, chyba że zetnę ją jeszcze raz i puści nowe źdźbła, co myślisz i jak twoja ocena?
z konikami tez mam problem, opryski nie pomagają i chyba będę bonsai robić, aby te 14 latki ratowac
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
JoannA 17:09, 06 cze 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Bociusiu,
dzisiaj zajrzałam do szkółki w lesie.
Trawki są ale jeszcze mały wybór.
Kupiłam miskanty ML, były jeszcze miskanty Adagio i Variegata. Na Gracillimus trzeba jeszcze około tygodnia poczekać. Rozplenica tylko Vertigo. I jeszcze pampasowa. Turzyc brak.
Wszystkie trawy piękne i ceny jak dla mnie OK.
Foto ML u mnie.
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JulkAd 18:22, 06 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Co Ty chcesz od tych swoich kancików?...a cereśni co się stało?, nie dała rady po wsadzeniu?....Bociusia biel bielą, ale może mały akcent kolorystyczny od razu by wprowadził ciut zycia do rabaty?...ale to Twoja rabata i Twoja biel...miłego weekendu...


.....Kasiu...witaj w klubie...moje dzicię w kwietniu skończyło lat 20....a jeszcze "wczoraj" nosiłam na rękach, bo trzy miesiące kolki miał
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
bociek 20:30, 06 cze 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Anulka, Kasya, teraz takie "babcine" kwiatki sa niesamowicie modne U mnie na ryneczku piaskownik po 3 zl, w szkolce duza sadzonka po 12 zl. Lubin widzialam drozszy

Madzenko, mam seslerie, sa swietne i kompletnie bezproblemowe. Ruszaja jako jedne z pierwszych, jeszcze dobrze sie nie zazielenia a juz kwitna. Ja je polecam, bardzo sympatyczne trawki

Gusiarz, ja widzialam po 19,99 Wiec to jednak nie mucha tym razem Trawki ruszyly ekspresem i bujaja, robi sie busz Czeresnia, nie wiem, czasami tak bywa. Moja znajoma, wlascicielka duzego sadu powiedziala, ze najlepiej drzewka owocowe jednak sadzic jesienia. Ona tak robi zawsze Czeresnia ma jakies jeszcze zywe paczki, ale to chyba jej ostatnie tchnienie Bedzie nowa jesienia A co do konstrukcji, no ja nie wiem, dla mnie 3+

Anek, ja u Ciebie juz mam dlug wdziecznosci, glupio mi by bylo usmiechac sie o kolejne roslinki Ale jestes Najlepsza, dzieki

Mireczko
, ja dostane gotowce, bo jeszcze nie przyszly. Powinny juz w tym roku kwitnac, skoro ze szkolki... I niech sie same sieja No przynajmniej tego sie spodziewam Ale gdzie ja je wcisne to jest dobre pytanie Dzieki za propozycje

Bozenko, milo, ze wpadlas Coz caly tydzien mialam nienajfajniejszy, a juz dzisiaj apogeum Ale mamy weekend Zapowiada sie pieknie

Ela, fieszzzz, apetyt rosnie w miare jedzenia, waciki z rosmana moga skore drapac Dasz wiare, ze ja nie znosilam naparstnic, a teraz dostalam jakiegos totalnego swira I dziekuje za zaproszenie, moze kiedys sie uda. A Cosmopolitan pychaaaaa

Makkasiu, dziekuje za pochwale, nie wiem jednak jak dlugo biala rabata bedzie biala, bo mnie lapki swedza Frosty dadza rade, a jak nie wymienie.

Agania, hejka, milo Cie widziec. Dobrze sie prezentujesz na kominie . Nie zawsze sie udaje. Kupilam miodunke dla pszczolek. Miala byc biala, zakwitla na rozowo-fioletowo. Eksmitowalam, co to za dywersja

Irenko
, ja nie mam problemu z turzyca palmowa. Stoi sztywno, nie poklada sie... Nie umiem Ci nic podpowiedziec. Ja bym ja ciela... A jak Cie denerwuje to wymien na cos innego, jest tyle pieknych trawek Jak konika padnie to juz mam upatrzony ostrokrzew w ksztalcie stozka

Dzieki Joasiuza info, ja jeszcze nie zdecydowalam czym wypelnie rabate, wciaz sie waham M

Julka, kancikow niet Brody mam A czeresnia, no coz zdarza sie, po prostu sie nie przyjela Nie prowokuj, bo lapki mnie juz swedza, zeby niebieskosci dolozyc Echhhh, szkoda, ze wczoraj bylo tak dawnoooo Ale my dalej jestesmy takie same, prawda?
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
bociek 20:33, 06 cze 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Troszke zdjec i bede zmykac, poodwiedzam Was jak sie uda jutro.

Widoczki



Rodek ma piekne mlode przyrosty. Bardzo jestem zadowolona z tego zakupu

____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
bociek 20:37, 06 cze 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Zagospodarowalam stare laweczki.



W tym miejscu chyba tez posadze rodki. Mam wstepna zgode Towarzysza Malzonka.
Swierczki maja juz za malo swiatla i marnieja, a rodkom tam bedzie dobrze



Na pierwszym planie prosownica Ladna jest skubana Ale poczekamy jak sie bedzie dalej sprawowac

____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies