Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

MirellaB 07:48, 18 lis 2023


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Bożena spróbuj wysiać gipsówkę białą w połączeniu z białą macierzankę - widziałam taki duet i efekt wow
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Kordina 18:50, 18 lis 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4748
MirellaB napisał(a)
Bożena spróbuj wysiać gipsówkę białą w połączeniu z białą macierzankę - widziałam taki duet i efekt wow

Dzięki, zanotowałam sobie ten pomysł
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
basia3012 20:33, 21 lis 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9507
Obejrzałam wizytówkę. Przepiękny ogród. Jestem nim zachwycona.
O każdej porze roku widać na rabatach zamiłowanie właścicielki do rytmu i powtarzalności, symetrii, uspokojenia w nasadzeniach, konsekwencji w kolorach i do elegancji w każdym elemencie ogrodu. Wianki i donice przy drzwiach bardzo ładne, zmieniające się w zależności od pory roku. Pięknie po prostu.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
MiluniaB 15:26, 22 lis 2023


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Basia dziękuję za miły komentarz. Wszystko się zgadza tak jak napisałaś Dbam o to, aby było skromnie, elegsncko i ciekawie o każdej porze roku
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
basia3012 22:13, 25 lis 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9507
Milunia, może jakieś zdjęcia jesienne z pięknego ogrodu? Prosimy.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Angelika95 10:42, 26 lis 2023


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 989
Miluniu, wreszcie więcej zdjęć, pięknie ❤️

Chciałam Cię zapytać jak sprawdza Ci się stipa na różańce? Zastanawiam się między nią a rozplenicą i nie wiem co wybrać. Rozplenica podoba mi się bardziej, ale mam jej sporo zaplanowane w ogrodzie. Stipa z kolei nie wiem czy nie będzie po czasie za mała przy różach? Jakie jest Twoje zdanie?
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
MiluniaB 13:06, 26 lis 2023


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Basia malutko mam jesiennych zdjęć - kilka wstawiłam w wizytówce
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 13:24, 26 lis 2023


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Angelika z mojego doświadczenia to już bym stipy na różance nie posadziła. Przy różach ciężko do niej dojść, żeby przyciąć, wyczesać, pokłada się, liście i płatki na niej leżą, pełno siewek, wchodzi w korzenie róż - zdecydowanie nie.

Nie wiem jak u Ciebie różanka wygląda - może jest dużo większą niż moja i może swobodnie możesz się po niej poruszać?

Rozplenice little buny mam na różance jako obwódka - też mój błąd.

Reasumując - dla mnie róże i tylko róże bez dodatkowych traw i bylin
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Angelika95 13:55, 26 lis 2023


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 989
Milunia, Twoja odpowiedź mnie nie zadowala, bo wizualnie bardzo podoba mi się połączenie róż i traw, ale dziękuję za obiektywną ocenę

Różanka w trakcie planowania, więc mam jeszcze pole do manewru, jeśli chodzi o jej wielkość muszę przemyśleć.
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
MiluniaB 15:50, 26 lis 2023


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Angelika napiszę inaczej: róże + stipa wizualnie tak ; róże + stipa funkcjonalne nie. Oczywiście mam tu na myśli taką różankę jak moja z dużą ilością róż, na niewielkiej rabacie, stipa posadzona pomiędzy krzewami róż
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies