Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

bartek_luberda 22:22, 29 gru 2013


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Cudownie
____________________
Ogródeczek
Magda_ 13:31, 30 gru 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
twój ogród jak zwykle zachwyca
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Loosiuu 13:55, 30 gru 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Piękny ogród! Zadbany do perfekcji
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Madzenka 18:45, 30 gru 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Cóz dodać więcej?


Ps to pytanie retoryczne oczywiście
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ZbigniewG 19:12, 30 gru 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8910
Marzena2007 napisał(a)
Cóż dodać więcej?....


oczywiście że wiadomo i to niezwłocznie korzystając z zimowego przestoju !!!!

Dominika - potrzebna jest wizytówka ogrodu
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Zielona 23:46, 30 gru 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Dominiko - Twój watek jest jednym z pierwszych przeczytanych przeze mnie na tym forum. Nawet, przyznaję bez bicia, że katalog z fotkami z Twojego raju mam na pulpicie... Bo... ja dopiero zaczynam planowanie swojego ogrodu, więc zbieram rady. Dzisiaj postanowiłam oficjalnie zaznaczyć wątki, które do tej pory anonimowo odwiedzałam. Pozdrawiam, Marta.
Domi 23:51, 30 gru 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Luki, dziękuję bardzo za słowa uznania dotyczące cięcia kul, ale one są na serio miejscami krzywe. Zimy faktycznie nie widać. Z tego powodu dzisiaj musieliśmy "odpalić" na chwilę piaskownicę- w grudniu jeździłam lokomotywą po ogrodzie (nie pytajcie o szczegóły)

Borbetko, ja Tobie również życzę wszystkiego dobrego.

Agatko, dziękuję i także pozdrawiam.

Lenko, przed stożkami jest rząd tawuł japońskich. Ich gałązki mają taki ciemny kolor.

Bartku, Magdaleno, Filipie dziękuję Wam bardzo za odwiedziny i pochwały.

Marzenko, dodać można wiele Na pewno będzie więcej kulek. Właśnie robię podsumowanie prac wykonanych w ogrodzie w tym roku i wiele moich planów zostanie przeniesionych na kolejny rok i pewnie na kolejny, i na kolejny...

Zbyszku, mnie się do robienia wizytówki w ogóle nie pali, bo mam ogromne trudności z wyborem ograniczonej ilości zdjęć. Lubię mieć dużo zdjęć i przeżywam straszne męki kiedy muszę wybrać nieliczne. Wizytówka będzie chyba ostatnią rzeczą, jaką zrobię na tym forum.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 00:04, 31 gru 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Zielona napisał(a)
Dominiko - Twój watek jest jednym z pierwszych przeczytanych przeze mnie na tym forum. Nawet, przyznaję bez bicia, że katalog z fotkami z Twojego raju mam na pulpicie... Bo... ja dopiero zaczynam planowanie swojego ogrodu, więc zbieram rady. Dzisiaj postanowiłam oficjalnie zaznaczyć wątki, które do tej pory anonimowo odwiedzałam. Pozdrawiam, Marta.


Marto, bardzo się cieszę, że mój ogród może być dla kogoś inspiracją. Jeśli będziesz miała jakieś pytania, służę pomocą. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Zielona 00:07, 31 gru 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Dziekuję Na pewno się zgłoszę, bo mam zamiar /a raczej konieczność/ poradzić sobie sama... na 3000m2...
Madzenka 07:00, 31 gru 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dominko wizytówka moźe zawierać wiele zdjęć zachęcam do wklejenia wszystkich najpiekniejszych
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies